Reklaam sulgub sekundi pärast

Tallinna Teeninduskool kutsub kogenud ilutegijaid ennast täiendama – tule, muudame inimesed ilusaks!

Sisuturundus

ilutegijad
Tallinna Teeninduskool

Tallinna Teeninduskoolis on avatud talvine vastuvõtt kosmeetiku jätkuõppele. Ootame oma teadmisi ja oskusi täiendama kõiki iluvaldkonnas töötajaid, kel on spaateenindaja kutse või vähemalt kaheaastane töökogemus iluteeninduse valdkonnas – näo-, käte, jalgade ja kehahoolitsuste läbiviimine ja massaažid on igapäevased töö osad.

Tallinna Teeninduskooli jätkuõpe algab veebruaris ja jaanipäevaks on 5. taseme kutsetunnistus käes – nii saab suvele ja klientide ootustele vastu minna uute teadmiste ja oskustega. Õpitakse anatoomiat ja füsioloogiat, dermatoloogiat, erialast keemiat, näohooldust, jumestamist, käte ja jalgade hooldust, kehahooldust ja karva-eemalduse erinevaid tehnikaid, ettevõtlust, tööõigust jm.

Kutsetunnistus toetab püsimist tööturul, selle omamine aitab planeerida oma karjääri ja arengut, samuti tõendab see, et iluteenindajal on olemas kutsestandardis kirjeldatud oskused ja teadmised – tööandja ja klient ei pea seda enam üle kontrollima.

ilutegijad
Tallinna Teeninduskool
ilutegijad
Tallinna Teeninduskool
ilutegijad
Tallinna Teeninduskool

Kosmeetik tunneb erinevaid nahatüüpe ja võimalikke tekkivaid nahamuutusi, mõistab hoolduste toimeid erinevatele kehaosadele – nägu, dekoltee, käed, jalad jne ning oskab klienti nõustada koduste hooldustoodete valikul. Oskab korrigeerida kulme, ripsmeid ja kulme keemiliselt värvida ning eemaldada ebasoovitavad karvad. Lisaks tunneb värviteooria põhimõisteid, näo proportsioone ja jumestamise stiile, teeb päeva- ja õhtujumestust vastavalt kliendi näokujule, nõustab klienti sobivate jumestustoodete ja vahendite valikul.

Iluteenindaja – vaata oma teadmiste ja oskuste portfell üle ning kandideeri kosmeetiku konkursil

Lisainfo Tallinna Teeninduskool - Vastuvõtt