MILLISED on parimad online kasiino slotimängud

foto

Mänguautomaadid on virtuaalsetes kasiinodes ühed populaarseimad mängud. Üha enam mängijaid huvitab aga, kuidas leida kõige paremad ja efektiivsemad strateegiad mänguautomaatidel ehk slotikatel edu saavutamiseks. Trikkide ja taktikate rakendamine online kasiinodes leiduvatel slotikatel võib küll tunduda keerulisem kui kaardimängude puhul (nagu Blackjack või Pokker), kuid siiski leiduvad mõned soovitused, mida tuleks järgida selleks, et slotikatel edu saavutada. Vaatamegi neid lähemalt.

Vali kasiinod, millel on paremad väljamakse tingimused

Kasiinod seavad võitude väljamakse tingimused ise, mistõttu pole need alati samad, vaid erinevad sõltuvalt kasiinost. Valides kasiinot või mängu, tasub võrrelda, kui suured on võimalikud võidud ning kui lihtne on need võidud ka päriselt kätte saada.

Paljud kasiinod rakendavad läbimängimisnõuet, mis raskendab võitude kätte saamist. Mida madalam on läbimängimisnõue, seda parem, sest seda vähem kordi pead raha mängu panema kuni sul on võimalik oma võidetud summa kätte saada. Seetõttu on alati mõistlik enne mängimist ka mängu tingimusi lugeda.

foto

Kasuta online slotikatel mängides boonuseid

Veebikasiinod korraldavad sageli erinevaid kampaaniaid ning nendest osa mitte võttes võivad jääda kasutamata väärtuslikud boonused ja isegi tasuta keerutused ehk spinnid mängumasinatel. Seetõttu on nii oluline olla tähelepanelik oma poolt valitud online-kasiino kampaaniate suhtes.

Üheks selliseks boonuseks on kasiinode tervitusboonused. Need antakse uutele mängijatele, kes end kasutajaks registreerivad. Loomulikult ei leidu tervitusboonuseid igas kasiinos, kuid paljud siiski pakuvad neid. Tervitusboonuseks võib olla nii kindel arv tasuta keerutusi kui ka krediit, mida kasiinos on võimalik mängimiseks kasutada. Teiseks boonuseks on mängu käigus saadud tasuta spinnid.

Kolmandaks leidub sissemaksega seotud boonuseid, mille puhul annab kasiino sulle makse tegemisel lisaks mängukrediiti juurde.

Sellele kõigele lisaks pakuvad paljud kasiinod lojaalsusprogrammide kaudu boonuseid ka juba olemasolevatele klientidele. Leidub palju kasiinosid, millel on VIP-programmid – valides sellise kasiino, millel on lojaalsusprogramm, tasub uurida, milliseid hüvesid on võimalik selle eest lunastada.

Võttes osa erinevatest kampaaniatest ja tasuta boonustest saad proovida mänge tasuta ilma oma raha kulutamata.

Loe infot eelnevate võitjate kohta

Tee natuke taustatööd ning loe viimaste võitjate või väljamaksete kohta. Osades veebikasiinodes avaldatakse infot viimastel tundidel tehtud maksete kohta, nii et saad lihtsal viisil teavet kõige rohkem võite välja maksnud mängude kohta ning kasuta seda infot mängu valides.

Slotimängud mobiilis ja tahvlis

Kui eelistad mängida nutitelefoni või tahvli vahendusel, siis sobivad sulle sellised mängud, millel on mobiilisõbralik veebileht või oma rakendus. See tähendab, et mängimine seadmes on mugav ning sa ei pea muretsema pidevalt sisse või välja zoomimise pärast.

Eriteemalised slotimängud

Arvestades, et internetist leidub meeletult palju erinevaid kasiinosid ning veel rohkem erinevaid mänge, siis leiab igaüks endale meeldiva. Slotimängude puhul on tavaline, et neid luuakse järjest uutel teemadel. Kõige klassikalisematemaks slotikateks on numbrite- või  puuviljasümbolitega mängud. Need on kasiinoklassika, kuid need pole kaugeltki mitte ainsad.

Näiteks leidub slotikaid, mis on ulmeteemalised, erinevate telesarjade- või filmide teemalised ja palju muud. Mis iganes sari on hetkel populaarne – on üsna kindel, et varem või hiljem leidub mõnes kasiinos selle teemaline mäng.

g

Live mängud

Kas sind tõmbab reaalne kasiinokogemus? Ära muretse, ka sellele soovile on vastavad mängud olemas, pead vaid otsima live mänge, kus mäng toimub otseühenduse kaudu.

Proovi slotikaid tasuta

Enne raha mängu panemist tasub olla kindel, et tead, kuidas mäng toimib ning oskad ära kasutada kõiki mängus leiduvad funktsioone. Selliseid mängude tasuta prooviversioone kutsutakse demoversioonideks. Demoversioone proovides saad mängus kätt harjutada, mistõttu oled raha mängu pannes juba mängu eelnevalt harjutanud ning tead, mida oodata. See tähendab, et tunned, kuidas mäng toimib, milliseid nuppe vajutada ning kas see mäng sulle üldse meeldib. Võib juhtuda, et antud mäng polegi sinu maitsele, sel juhul on hea, kui oled enne raha panustamist leidnud endale meeldiva mängu.

Kokkuvõttes pole ühte ja õiget mängu, sest kõik sõltub sinu kui mängija eelistustest. Parimate online kasiinomängude kohta lisateabe saamiseks on soovitatav külastada kasiinosid võrdlevaid saite, mis aitavad sul leida parimad online kasiinod.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!