Reklaam sulgub sekundi pärast

Moekad kingiideed trende armastavale naisele

Sisuturundus

kingiideed
Moekad kingiideed — FOTO: Pixabay.com

Olenemata saabuvast tähtpäevast, on iga naine, kes armastab moetrende järgida, õnnelik, kui saab kingituseks midagi, mis talle nii väga meeldib. Kuidas valida moetooteid kingituseks ja kuidas valida need õiged hõbedased või kuldsed kõrvarõngad? Lugedes edasi, saad teada, kuidas üllatada läbimõeldud kingitusega, mis toob naeratuse suule.

Silmapaistvad riided ja aksessuaarid

Moodi armastavale naisele võib kinkida nii rõivaid kui ka erinevaid aksessuaare. Sügise ootuses võib selleks olla kvaliteetne naiste mantel, mis on trendika lõikega, aga vastupidavast ja soojast materjalist. Selleks võib olla täisvillast või villa ja mõne teise materjali segust valmistatud üleriie, mis rõõmustab kandjat mitmeid aastaid. Ehk on ta sulle isegi öelnud, et soovib garderoobi täiendada mantliga ja sa tead täpselt, milline talle meeldib. Kui nii ei ole, siis tasub soetada tema lemmikbrändilt naiste mantel, mis on samal ajal piisavalt klassikaline, aga jälgib ka uue hooaja trende. Õige suuruse valimiseks vaata salaja, mis rõivasuuruses tema praegused üleriided on. Osta mantel nii, et pärast kingi saamist oleks seda veel võimalik ümber vahetada juhul, kui kingisaaja soovib numbrit või värvi vahetada.

Aga see ei pea olema uus trendikas naiste mantel, millega sel aastal teda üllatada planeerid, vaid selleks võib olla ka uus villane kampsun, kaunis kleit või hoopiski aksessuaarid: hõbedased või kuldsed kõrvarõngad, nahast vööd või soojad mütsid ja sallid. Aksessuaare on kohati lihtsam kinkida, sest ehete valimisel ei ole suurus oluline ja mütside ning kinnaste suurused on üldjuhul väga universaalsed. Nii nagu ka riideid valides, vaata, milliseid ehteid tema ehtekarbist leiad, kas selleks on peamiselt hõbedased või kuldsed kõrvarõngad või eelistab ta kanda sõrmuseid, käevõrusid ja kaelakeesid. Vastavalt sellele, millisest materjalist ehteid ta peamiselt kannab ja mis tüüpi ta eelistab, leia midagi luksuslikku ja kaunist. Talve eel on kosutavaks kingiks ka soe villane või kašmiirist müts ja sall. Usu meid, et need aksessuaarid rõõmustavad iga moeteadlikku naist!

Kinkekaart laia valikuga kaubamajalt

Mõistame kui kindla riideeseme või ehte valimine on keeruline ja seetõttu on teiseks väga heaks kingiideeks kinkekaart, mis annab võimaluse kingisaajal ise valida täpselt sellised riided ja aksessuaarid nagu talle meeldivad. See sobib nii

sõbrapäeva, emadepäeva kui ka sünnipäeva kingituseks ideaalselt. Kaup24 ja Hansapost on suure valikuga e-poed, kust lisaks moe toodetele leiab ka kõike muud, nii kodu jaoks mõnusaid dekoratsioone kui ka puuduolevat mööblit, ja turgutavaid toidulisandeid ning kosmeetikat. Tänu laialdasele sortimendile on kõik need tooted alati kättesaadavad, olenemata sellest, kus sa asud või mis kell on. Üllata vahva kinkekaardiga ja lase kingisaajal ise otsus langetada. Lisa sinna juurde tema lemmiklilled ja karbike head šokolaadi ning oledki valmis õnnitluseks.