Mööbli paigaldusest boileri paigalduseni – telli paigaldustööd Remondifirmast

Sisuturundus

paigaldustööd
Remondifirma.ee — FOTO: Remondifirma

Paigaldustööd, jälle need paigaldustööd! Koostejoonis on jälle loogiline nagu tule-eile-meile! Ma pole ju ei tehnik ega insener! Ja kelle ma appi kutsun, kui midagi on vaja hoida, upitada või ulatada, kuni ma seal lae all kruvin? Akutrelli peaks ka kelleltki laenama… Või äkki võtab paigaldustööd ette hoopis Remondifirma?

Spetsialist paigaldab paremini

Mööbli-, sanitaar- ja tehnoseadmete paigaldustööd on piisavalt harvad, et nende tegemiseks tekiks rutiinist tingitud vilumus, silmast saaks sirkel ning ninast vinkel. Kaugel sellest, hoopis närvid saavad korralikult mustaks.

Õnneks on maailmas asjad seatud nõnda, et igale probleemile on olemas kaks lahendust – keeruline ja lihtne. Keeruline lahendus on teha ise asju, milleks pole ei aega, eeldusi ega annet. 

Lihtne lahendus on leida nende asjade tegemiseks enda asemele keegi, kellel on peale eelduste ja ande ka kogemused. Maailm on nii palju muutunud, et niinimetatud traditsiooniliste meestetööde oskused pole enam ühelegi mehele kohustuslikud. 

Kui aega ega huvi pole käigupealt näiteks santehnikuks hakata, kuid vajadus on, sest uus dušikabiin ootab paikamonteerimist kutsu julgelt appi spetsialist, sest spetsialist paigaldab paremini ning annab garantii, et kõik töötab nagu vaja.

paigaldustööd
Remondifirma.ee — FOTO: Remondifirma

Tööd, mille kallale ise ei minda

Elukutselise mööblipaigaldaja kutsumine on eriti hea mõte olukorras, kus kokku ning oma kohale tuleb panna suurem hulk erinevat või suuremõõdulist mööblit. Mööblipaigaldajad tunnevad mööbli tüüpkonstruktsioone ja töötavad selle võrra kiiremini.

Mööblipaigaldusteenus on eriti hea mõte, kui kapitaalremont või kolimine tähendavad ka pea kogu korteri mööbli korraga väljavahetamist. Selline suur töö võtab kaheliikmelisel brigaadil kuni paar päeva. 

Ja siis on tööd, mille kallale ise ei minda. Need on näiteks peamised kodused santehnilised tööd, nagu boileri paigaldus või kraani/segisti vahetus. Boileri paigaldus on korraga nii santehniline- kui elektritöö.

Boileri paigaldus käib tehnikul tunniga

Boileri paigaldus nõuab teadmisi mõlemast valdkonnast, sest tarvis on vedada ja ühendada veevärgi ühendustorud ja boileri küttekeha toimimiseks tarvidusel ka täiendav elektriliin kilbist. Mahult on need reeglina sellised, mis võtavad kogenud santehnikul aega kuni tunni. 

Meister vaatab peale, käärib käised üles ja tunnise töö tulemuseks on aastatepikkune südamerahu, sest kõik toimib nagu tarvis. Ning seda seni, kuni seadme eluiga otsa saab.  

Boileri paigaldus Remondifirma tehniku abiga on selle võrra lihtsam, et vajadusel aitab meie tehnik valida ehituspoest välja sobivast hinnaklassist parima variandi. Kui sul on ees boileri paigaldus, võta kindlasti meiega ühendust.

paigaldustööd
Remondifirma.ee — FOTO: Remondifirma

Mööbli paigaldus võib olla paras pähkel

Uue mööbli paigaldamine on iga kapitaalremondi lõpuboss. Nagu nendivad Skandinaavia lõuapoolikud, on Ikea täiskasvanute Lego. Olgu plaanis remondijärgne või niisama mööblivahetus, tasub uue mööbli paigaldus tellida Remondifirmast.

Kuna mööblit ei väljastata kauplusest kunagi valmiskujul, vaid kokku pakitud ning koostejoonisetega varustatud detailidena, siis hakkab selle paigaldamine reeglina mõistatamise ja tuvastamisega, milline joonisel näidatud detail on pakis milline ja mitmendana ning missuguse kruvi või tüübliga see tuleb kokku ühendada.

Asjatundjal piisab pealevaatamisest

Mööbli paigaldus on lihtne, kui käpas on kolmemõõtmelise mõtlemise ja koostejoonise käigupealt lugemise oskused. Neid oskusi saab treenida igapäevase tööga.

Professionaali käes võtab mööbli paigaldus alati vähem aega ega kuluta närve. Proff vaatab peale ja juba on tal selge, mis järjekorras asju teha. 

Pealegi nõuab mööbli paigaldus ka tähelepanelikkust, et detailid töö käigus näiteks kraabitud ei saaks. Kui ülesandeks on saepuruplaatidest ja korra lahti võetud kappide-riiulite lahtivõtmine ja uues kohas uuesti kokkupanek, on ise tehes oht lõhkuda plaate nagu vahvlitahvlit. 

Kokkuvõttes on mööbli paigaldusteenuse tellimine hea valik, kuna see tagab professionaalse töökvaliteedi ning säästab sinu aega ja vaeva. 

paigaldustööd
Remondifirma.ee — FOTO: Remondifirma

Dušikabiini paigaldus eeldab profitasandi santehnikateadmisi

Kui on valida, kas võtta vannitoas või maamajas ette dušinurga ehitamine või dušikabiini paigaldamine, on alati mõistlikum viimane valik. Dušikabiin on valmis veekindel kapsel, see tuleb ainult maja veevõrku ühendada ja selle võib paigaldada kasvõi keset tuba. 

Remondifirma santehnikud on alati valmis appi tulema. Nad võtavad kaasa nii õiged tööriistad kui vajalikud teadmised ja oskused, et dušikabiini paigaldus käiks sujuvalt ning töö oleks kiire ja korralik. Korralik tähendab siinkohal lekkekindlust. 

Lekkiv dušikabiin põhjustab aja jooksul vee- ning hallituskahjustusi ja halvemal juhul uputab alumise naabri korteri nii põhjalikult, et tema pahameel ja sulle maksmiseks suunatud remondiarve on kindlad kui kellavärk. Et dušikabiini paigaldus ei tooks kaasa ei niiskusekahjusid ega lisakulutusi, kutsu seda tegema meie santehnik.

Paigaldustööd tellides säästad ja võidad nii mõndagi

Usaldades paigaldustööd Remondifirma spetsialistidele, sest nii võib olla kindel, et tagatud on:

  • Töökvaliteet, sest meie spetsialistid omavad vajalikke teadmisi, oskusi ja kogemusi, et teha paigaldustöid õigesti ja kvaliteetselt. 
  • Aja ja vaeva säästmine, sest paigaldustööd võivad olla aeganõudvad ja keerulised. Tellitud paigaldusteenus aitab säästa aega ja energiat, kuna spetsialistid hoolitsevad kõigi vajalike tööetappide eest.
  • Õige varustuse ja tööriistade kasutamine, sest paigaldusteenuse pakkujatel on olemas õigete tööriistade valik ja oskus neid ka kasutada. Õigete tööriistadega saab teha paigaldistööd kiiresti ja korralikult.
  • Turvalisus ja usaldusväärsus, sest elukutselised teevad paigaldustööd kõiki turvameetmeid- ja eeskirju järgides. Nad teavad iga tööga kaasas käivaid riske ja oskavad neid vältida.
  • Garantii ja järelteenindus, sest see on neile juba ametiuhkuse küsimus, et nende paigaldatud asjad ei lagune ega põhjusta enne nende eluea lõppemist kasutajatele üllatusi ega probleeme.
  • Kohandatud lahendused puhuks, kui standardlahendused pole võimalikud. Paigaldusteenuse pakkujad suudavad pakkuda kohandatud lahendusi. Nad oskavad arvestada ruumide ja paigaldatavate seadmete või mööblitükkide eripäradega.

Kokkuvõttes võib öelda, et Remondifirmast mistahes paigaldusteenuse tellimisel saate nautida tasemel tulemust, säästa oma aega ja vältida vaeva,  saada garantii ja järelteeninduse ning võimalikud on ka teie vajadustele vastavateks kohandatud lahendused.