NAISTELE PÜHENDATUD PROGRAMM Viasat World’i telekanalites

Rahvusvahelise naistepäeva auks näitavad Viasat World’i telekanalid Epic Drama, Viasat Explore ja Viasat Nature reedel, 8. märtsil spetsiaalselt naistele pühendatud programmi. Emotsioonid, kirg, julgus, seiklused ja väljakutsed – need on tuttavad igale naisele.

Auhinnatud näitlejanna Ruth Wilson mängib kolmeosalises draamasarjas “Pr Wilson” omaenda vanaema Alisoni. Ruth ise sõnas, et vanaema kehastamine ja tema loo läbi elamine oli hämmastav ja unustamatu kogemus. Esimeses osas saab Alison teada, et tema abikaasal Alexanderil on salajane minevik. Sarja tegijad tegid teadliku otsuse rääkida Alexanderi lugu läbi Alisoni silmade. Nimelt põhineb sari Alisoni poolt kirjutatud memuaaridel, mis on tulvil emotsioone ja kirjutatud naiselikust vaatevinklist. Kõik kolm osa on eetris reedel, 8. märtsil telekanalis Epic Drama.

Päästetöötajad Jayde Towers ja Ellie Faranda näitavad sarjas “Austraalia taaskasutajad” tõelist füüsilist ja vaimset vastupidavust. Nendega liituvad Dan Miliauskas ja Luke Purdy ning üheskoos tegeletakse igasuguste probleemidega, mis esmapilgul lahendamatud tunduvad. Nad riskivad elu ja jäsemetega, et majapaate, ujukeid ja katamaraane soodest, mudastest metsadest ja kõrvalistest lahtedest välja sikutada. Nende teele satuvad tõusulained, ohtlikud loomad, mürgine suits ja lisaks kõigele muule peavad nad toime tulema rikkis masinatega. Kartmatu naiste duo möllab reedel, 8. märtsil telekanalis Viasat Explore.

Oxford’i ülikoolis õppinud teleprodutsent, saatejuht, zooloog ja kirjanik Lucy Cooke armus loodusesse tänu David Attenborough looduslugudele ning karjasest isale, kes vabal ajal oli ornitoloog. Sarjas “Jutud loomadega” üritab Lucy teada saada, kuidas loomad omavahel suhtlevad. Šimpanside žeste tõlgendades, jaanimardikatega rääkides, delfiinide nimesid õppides ja jõehobude koori kuulates tutvub Lucy loomadega üle kogu maailma. Ta näitab, kui palju informatsiooni peitub loomadevahelises suhtluses, kuidas nad hoolivad oma kaaslastest ja kui kirev on nende sotsiaalne elu. Lucy muljetavaldavale tööle saab kaasa elada sarjades “Jutud loomadega” ja “Hämmastavad loomasünnid”. Mõlemad sarjad on eetris reedel, 8. märtsil telekanalis Viasat Nature. 

Tähista naistepäeva koos tundeliste, julgete ja südamlike naistega telekanalites Epic Drama, Viasat Explore ja Viasat Nature. Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust oma teleteenuse pakkujaga.