Reklaam sulgub sekundi pärast

Pesev varstolmuimeja on see, mida sa vajad!

Sisuturundus

varstolmuimeja
varstolmuimeja — FOTO: Airvitamin.ee

Kodused tööd tunduvad tüütud seetõttu, et need ei paista kunagi lõppevat. Nii kui lõpetad, tuleb justkui uuesti alustada. Sellised rutiinsed toimetused, nagu põrandate puhastamine, saab aga muuta meeldivamaks, kui kasutad efektiivseid vahendeid ja nutikaid lahendusi. Heaks näiteks on siin pesev varstolmuimeja ning läbimõeldud sisustusega kodu.

Mis asi on pesev varstolmuimeja?

Selge on see, mille jaoks on mõeldud varstolmuimeja – muidugi põranda tolmust ja prahist puhastamiseks. Mõeldes aga põrandapesule, tuleb esimesena mõttesse põranda mopi või lapiga pesemine. Tegelikult on juba päris pikalt olnud olemas veelgi parem lahendus – pesev varstolmuimeja. See sobib nii koju, suvilasse kui külaliskorterisse.

Muidugi ei ole iga pesev varstolmuimeja teisega võrdne. Airvitamin veebilehel saad tutvuda maailma ühe innovaatilisema brändi Dyson tolmuimejatega, mille valiku seast leiad kindlasti endale sobivaima mudeli. Ehk kui siiani lükkasid põranda koristamist edasi vabandusega, et tolmuimeja on kohmakas või et sa ei viitsi märja lapiga mässata, siis kvaliteetne pesev varstolmuimeja lahendab need mured mõne hetkega.

Mõeldes, millist varstolmuimejat osta, ära keskendu vaid sellele, kuidas tolmuimeja põrandalt sodi ja prahti eemaldab. Väga oluline on, et tolmuimeja ei muudaks kodu mustemaks. Airvitamin varstolmuimejad on eri tasemel filtrisüsteemidega. Dyson v15 tolmuimejal on näiteks pestav hepa- ja eelfilter. Tolmu ja allergeenide efektiivselt eemaldamine muudab koduse õhu puhtaks ja värskeks, mis on ka su tervise jaoks parem.

Juhtmega varstolmuimeja või juhtmeta tolmuimeja?

Rääkides varstolmuimejatest, võib tekkida sul küsimus, kas on olemas juhtmega varstolmuimeja ning mis võiksid olla selle eelised. Juhtmega varstolmuimejaid on küll vähem, ent need on olemas.

Suurimaks eeliseks on väiksem kaal, mis saavutatakse tänu sellele, et juhtmega varstolmuimejal ei ole akut. Seetõttu võib juhtmega varstolmuimeja sobida paremini lastele, eakatele või neile, kes mingil põhjusel vajavad kergemat töövahendit. Kui tahaks siiski juhtmevaba lahendust, mis oleks samas kerge, siis Airvitamin lehelt võib valida varstolmuimeja, mis on ühtlasi parim käsitolmuimeja.

Teise eelisena nähakse aga seda, et juhtmega tolmuimeja tööaeg on piiramatu, sest pole akut, mis võiks tühjaks saada. Kui see on tõesti ainus põhjus, miks kaalud juhtmega varstolmuimeja soetamist, vaata neid juhtmeta mudeleid, millel on vahetatav aku. See tähendab, et kui üks aku saab tühjaks, võid võtta teise, täis laetud aku, ning koristamist jätkata.

Parim varstolmuimeja ja efektiivne koristus

Võimalik et juba pärast esimest varstolmuimejaga koristamist märkadki, et tegelikult oli koristamine tüütu mitte tolmuimeja, vaid teiste faktorite tõttu. See on väga frustreeriv, kui tolmuimeja kasutusele eelneb pooletunnine koristustiir, et asjade alt üldse põrandat näha oleks! Selle asemel võta ette üks organiseerimist täis nädalavahetus. Viska või anna ära asjad, mis pole enam sulle tarvilikud ja need, mis alles jäävad, neile leia oma kindel koht.

Kui sul on pesev varstolmuimeja ning soovid teha märgpuhastust, tõsta vaibad eest ära, et saaksid kogu põranda puhtaks. Võid vaibad viia õue tuulduma või lihtsalt kuhjata ühele toolile. Kindel on see, et põrandat, mis on kõigest liigsest puhas, on mugav puhastada, olgu siis abiks varstolmuimeja või pesev varstolmuimeja.