PIKAD KIHARAD vaid mõne tunniga!

Juuksepikendused
Juuksepikendused — FOTO: Erakogu

Milliseid erinevaid juuksepikendusi paigaldatakse? Maailmas on palju erinevaid tehnikaid, kuid meie kasutame justnimelt keratiinpikendusi, kuna oleme veendunud, et need on kõige paremad. Olen ise kandnud ka väga palju erinevas tehnikas pikendusi, aga keratiinpikendused on siiski siiani kõige paremad ja loomulikumad olnud ja seetõttu pakume ka ise vaid keratiinpikendusi. Meil on juukseid igale tüübile: laines, lokkis,…

Juuksepikendused
Juuksepikendused — FOTO: Erakogu

Kellele on juuksepikendused mõeldud?

Juuksepikendused on mõeldud absoluutselt kõigile, kes soovivad enda juukseid kas siis pikendada, või ka näiteks lihtsalt tihendada, andes juustele paksust ja volüümi. Isegi poisipeale saab juuksepikendusi paigaldada, on inimesi, kes on tulnud just keemiaravist ja soovivad kiiresti tagasi ilusaid pikki kiharaid. Vähemalt kolme sentimeetri  pikkustele juustele saab juba pikendused paigaldada. Oleme paigaldanud juuksepikendusi isegi meestele, näiteks mitmete filmivõtete jaoks, sh näiteks filmi „Apteeker Melchior“ näitlejatele, nii et ükski töö ei ole meile võõras.

Kui kaua tohib juuksepikendusi kanda?

Juuksepikendustele ei ole kindlat kandmise aega. Kui neid õigesti hooldada ja korrapäraselt umbes iga kolme kuu tagant hoolduses käia, siis tegelikult ei olegi vaja nn pausi teha. Mina ise olen näiteks kandnud pikendusi seitse aastat pausideta ja mu enda juuksed on samas seisus, mis enne.

Juuksepikendused - enne ja pärast
Juuksepikendused – enne ja pärast — FOTO: Erakogu

Millised võivad olla kahjustused, kui juuksepikendusi ei eemaldata õigeaegselt ning neid ei hooldata õigesti?

Kui ei tulda õigeaegselt hooldusse/eemaldusse, siis ajaga juuksed kasvavad ja väljakasvule hakkavad tekkima pusad. Ja kui lasta neil liiga kaua sedasi kasvada, siis need pusad lähevad väga suureks ja raskesti kammitavaks, lisaks läheb  oma juuksesalk, mille külge on lisajuuksed kinnitatud,  järjest õhemaks, sest iga päev langeb inimesel välja vähemalt 100 juuksekarva ning selle tagajärjel muutub pikenduse salk enda juustele liiga raskeks.

Kui kaua võtab keskmiselt aega juuksepikenduste paigaldamine ja järelhooldus?

Paigalduse ja hoolduse aega on väga raske öelda, sest igal inimesel on erinevas koguses pikendusi peas. Aga tõesti, keskmiselt on inimesel umbes 130 salku, mille paigaldus võtab aega umbes kolm tundi ja hooldus umbes neli tundi. Aga see on väga seinast-seina ja on inimesi, kellel on üle 200 salgu pikendusi või ainult 30 pikenduse salk, ehk siis nt tihendused. Seega võib ajakulu olla nii ainult üks tund kui ka terve päeva töö.

Millised on hinnad nii paigaldamisel kui järelhooldusel?

Hinna kohta kehtib sama, mis aja kohta, kuna kõigil on ju erinev arv pikendusi. Aga keskmiselt on paigalduse hind umbes 500 eurot ja hooldus 175 eurot.

Paigalduse hind on kallim, sest alguses ostetakse juuksed välja ja juuksed on ju need, mis hinna ka kõrgemaks teevad. Hilisem hooldus on odavam, sest siis ei pea enam juuste eest maksma, sest need on juba olemas ja neid tuleb lihtsalt tõsta ja hooldada.

Milline on kodune juuksepikenduste hooldus?

Juuksepikenduste hooldus ei ole erinev enda juuste hooldamisest. Kehtivad samad reeglid. Ikka peab juukseotsi õlitama ja juukseid pestes kindlasti maski/palsamit kasutama. Samuti juukseid korrapäraselt kammima, kamm võiks olla pigem pehmem ja painduvate harjastega.

Kas toidulisandite, nt keratiin, biotiin jm kasutamine juuksepikenduste kandmise ajal on hädavajalik?

Ma ei arva, et juuksevitamiinide kasutamine pikenduste kandmise ajal oleks hädavajalik. Toidulisandid ei mõjuta pikendusi, nende kasutamist peaks pigem arutama enda perearstiga.

Juuksepikendused - enne ja pärast
Juuksepikendused – enne ja pärast — FOTO: Erakogu

https://cybercat.ee/

https://m.facebook.com/CybercatHair

https://instagram.com/slavichair