Sinu nahk vajab turgutust? Loe ja võida BIODERMA kinkekomplekt!

SISUTURUNDUS

sisuturundus

Buduaar on naistepäeva tähistamise lainel, järgnevad päevad jagame tänu meie headele koostööpartneritele Buduaari Facebookis kingitusi.

Viienda päeva naistepäeva kingituseks on BIODERMA kinkekomplekt.

Prantsuse kosmeetikabränd BIODERMA, mille laboratoorium ja kogu tootmine asub Prantsumaal ja tooteid müüakse kogu maailmas.

Nahahooldustooted on valmistatud lähtuvalt 4 põhimõttest:

  • Neis on aktiivsed koostisosad.
  • Nii vähe koostisosi kui võimalik.
  • Tooted tagavad mugavustunde nahal.
  • Tooteid on lihtne igapäevaselt kasutada.

Meie nahk peab igapäevaselt kohanema seda ümbritseva keskkonnaga ning see mõjutab nahka. Õhusaaste, külm või kuum ilm, UV-kiirgus, ravimid, vananemine – kõik need faktorid nõrgestavad ja muudavad naha tasakaalu ning selle loomulik kaitsevõime väheneb. Nahk muutub tundlikumaks ning võib tekkida kuivus, ketendus, põletikulised piirkonnad, ülitundlikkus või muud probleemid. 

Prantsumaa bränd keskendub naha bioloogiale ja selle ökosüsteemile, et mõista naha toimimist ning pakkuda hoolitsust, mis sobiks igale nahatüübile. Tooted säilitavad, aktiveerivad ning taastavad naha loomulikke protsesse. BIODERMA soov on „õpetada nahka ise toime tulema“. Nahahooldustooted on müügil apteekides üle Eesti, Tradehouse´s ning Tallinki e-poes.

sisuturundus
Bioderma kinkekomplekt

BIODERMA paneb välja kinkekomplekti, milles sisaldub:

  • Sebium õrn koorija, 100ml – kooriv geel puhta ja sileda naha saavutamiseks. Tõestatud tõhusus – nahk on puhastatud ja pooride ummistused eemaldatud.
  • Sensibio õrn näopesugeel, 500ml – rahustav mitsellaarne puhastusgeel, mis tugevdab naha loomulikku niiskust. Tõestatud tõhusus – nahk on rahustatud: 86% ideaalne naha ja silmade tolerantsus.
  • Hydrabio üliniisutav seerum, 40ml – kohest ja kestvat niisutatust andev seerum. Tõestatud tõhusus – niisutava toime kestus 24h.
  • Hydrabio niisutav geel-kreem, 40ml – ühtlustav geeljas nahahooldusvahend, mis niisutab ja taastab naha sära. Tõestatud tõhusus – niisutava toime kestus 8h.

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale naistepäeva loosimängus. Loos läheb lukku homme 05.03.22 kell 15.00!