Reklaam sulgub sekundi pärast

Sõbrapäeva loos – 10.päev

BUDUAAR

bioderma

Kümnes päev Buduaar jätkab Sõbrapäevakuu tähistamise tuurides. Buduaar.ee on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Kümnenda päeva kingikoti, väärtusega 102 € on kokku pannud Bioderma.

Kingikott sisaldab:

bioderma

Bioderma on Prantsuse kosmeetikabränd, mille laboratoorium ja kogu tootmine asub Prantsumaal, aga tooteid müüakse kogu maailmas.

Bioderma nahahooldustooted on valmistatud lähtuvalt 4 põhimõttest:

  • Neis on aktiivsed koostisosad
  • Nii vähe koostisosi kui võimalik
  • Tooted tagavad mugavustunde nahal
  • Tooteid on lihtne igapäevaselt kasutada
bioderma

Meie nahk peab igapäevaselt kohanema seda ümbritseva keskkonnaga ning see mõjutab nahka. Õhusaaste, külm või kuum ilm, UV-kiirgus, ravimid, vananemine - kõik need faktorid nõrgestavad ja muudavad naha tasakaalu ning selle loomulik kaitsevõime väheneb. Nahk muutub tundlikumaks ning võib tekkida kuivus, ketendus, põletikulised piirkonnad, ülitundlikkus või muud probleemid. 

Bioderma keskendub naha bioloogiale ja selle ökosüsteemile, et mõista naha toimimist ning pakkuda hoolitsust, mis sobiks igale nahatüübile. Bioderma tooted säilitavad, aktiveerivad ning taastavad naha loomulikke protsesse. Bioderma soov on „õpetada nahka ise toime tulema“.

Bioderma tooted on müügil apteekides üle Eesti, Tradehouse´s ning Tallinki e-poes.

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba homme 11.02.22 kell 12.00!