Sõbrapäeva loos – 11.päev

BUDUAAR

chocomocola

Üheteistkümnes päev Buduaar jätkab Sõbrapäevakuu tähistamise tuurides. Buduaar on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Üheteistkümnendaks kingituseks on midagi magusasõpradele ja seda Sõbrapäeva võtmes - südame-ja pulgakoogid Valentinipäeva eri Choco Moco La`st. Kõik kaunistused on söödavad, tehtud šokolaadist ja suhkrumassist. Koogid on shokolaadikook, kirsitäidisega biskviidikook ja shokolaadi - vaarika kook :)

Choco Moco La pakub suure valiku erilahendustega kooke, donutse, kakaopomme, makroone ja maasikaid šokolaadis. Iga tellimus on personaalne, soovi korral teeb Choco Moco La täpselt kliendi nägemuse järgi või vastavalt Choco Moco La fantaasiale. Desserte on võimalik tellida igaks peoks ja tähtpäevaks: katsikuteks, sünnipäevaks, pulmadeks, firmapidudeks, lasteaiapidudeks jm. 

Ja igaks tähtpäevaks on Choco Moco La'l pakkuda erikomplekte: valentinipäev, vabariigiaastapäev, jõulud, emadepäev, isadepäev, õpetajatepäev jpm. 

Uudistooteid ja pakkumistega saab kursis olla kodulehel www.chocomocola.ee või meie Instagrami ja Facebooki lehtedel

sisuturundus

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba homme 12.02.22 kell 12.00!