Sõbrapäeva loos – 13.päev

BUDUAAR

sisuturundus

Kolmeteistkümnendal päeval jätkab Buduaar Sõbrapäevakuu tähistamise tuurides. Buduaar on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Tänase päeva kingitus on revolutsiooniline isepruunistaja Tanrevel Kit Orange Ginger, koos peapaelaga, mis hõlbustab spreipäevituse pealekandmist. Komplekti väärtus on 89.98 €

sisuturundus

Tanrevel on seade, mis muudab sinu päevitamise lihtsaks, nauditavaks ja mis kõige tähtsam – tõhusaks ning turvaliseks. Tanrevel annab sulle glamuurselt troopilise päevituse, ilma et peaksid end päikese käes põletama. Tanrevel aurupõhine tehnoloogia tagab ühtlase ja laitmatu kuldpruuni jume.

Spreipäevitus seade on ideaalne näole ja dekolteepiirkonnale. Pealegi on Tanrevel paljudest turul leiduvatest erinevatest päevitustoodetest kergema tekstuuri-, meeldivama ja värskema lõhnaga.

Kuldse jume saavutamiseks hoia Tanreveli 10-15 sentimeetri kaugusel näost ja spreita sujuvate liigutustega üle kogu näo ja dekoltee umbes 2 minutit. Ühtlane ja loomulik päevitus püsib kuni 5 päeva.

Rohkem infot Tanrevel toodete kohta leiad kodulehelt www.tanrevel.ee,

sotsiaalmeedias Instagramist Tanrevelbaltics ja Facebookis TanRevelBaltics

sisuturundus

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba homme 14.02.22 kell 12.00!