Sõbrapäeva loos – 3.päev

BUDUAAR

Buduaar Sõbrapäev

Kolmas päev ja jätkame Sõbrapäevakuu tähistamise lainel. Buduaar.ee on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Kolmanda päeva kingituse paneb välja Sininevalgus.ee.

Sininevalgus.ee on bränd, mis toob inimesteni stiilsed ekraanikaitse prillid, mille eesmärgiks on piirata sinise valguse kogust, mis erinevatelt ekraanidelt (nutitelefonid, arvutid, tahvelarvutid, televiisor jt) meie silmadele eraldub, muutes ekraanide kasutamise meeldivamaks, vähendades pingepeavalusid, silmade väsimust ning parandades keskendumisvõimet ja unekvaliteeti.

Sinise valguse prillid on 0-klaasiga ning kaetud sinise valguse filtriga, mis säästavad silmi tehisliku sinise valguse eest.

buduaar sõbrapäev

Prillid, mis on mõeldud kandmiseks tööl, koolis ning tehes erinevaid toimetusi ekraanide ees päeva jooksul. Samuti soovitame sinise valguse prille kanda ka enne magamaminekut, kui veedate aega nutitelefonis või vaatate televiisorit.

Kui Sõbrapäeva loosifortuuna Sulle ei naerata, siis kasuta sooduskoodi ”Buduaar”, mis annab täishinnaga toodetelt 20% soodustust. Kood kehtib kuni 20.02.2022.
Loosi läheb 2 paari sinise valguse prille mudel Alice, nii võitjale, kui siis ka tema sõbrale.

Buduaar Sõbrapäev

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba homme 04.02.22 kell 12.00!