Sõbrapäeva loos – 6.päev

BUDUAAR

Kuues päev ja jätkame Sõbrapäevakuu tähistamise lainel. Buduaar.ee on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Kuuenda päeva kingituseks on Panzani tootesarjast Selezione di Chef komplekt pastasi, millest saab mitmeks Sõbrakuu õhtusöögiks võluvad eined valmistada.

Selezione di Chef on täiuslik kombinatsioon suussulava tekstuuriga pastast ja pikast säilivusajast. Soovides pakkuda värske pastaga samaväärset kuiva pastat, lõi Panzani restoranipastaga võrdväärse tootesarja Selezione di Chef. See pasta on valmistatud, sõtkutud ja vormitud nagu värske pasta ning tulemuseks on erakordne maitse. Värskete munadega valmistatud pasta püsib kreemine ja soojendamise ajal paremini koos ning pakub sulle suussulavat al dente elamust. Tegemist on erakordse kulinaarse elamusega, mis on suurepärane kaaslane sinu roogadele, et rõõmustada iseennast ja teisi!

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba 07.02.22 kell 12.00!