Reklaam sulgub sekundi pärast

Sõbrapäeva loos – 8.päev

BUDUAAR

sisuturundus

Kaheksas päev ja jätkame Sõbrapäevakuu tähistamise lainel. Buduaar.ee on tänu meie headele koostööpartneritele taas kokku pannud ägeda kingituste valiku. Veebruaris 14 päeva, kuni Sõbrapäevani, jagame iga päev kingitusi Buduaari Facebooki kontol.

Kaheksanda päeva kingituseks on midagi kohvi armastajatele ehk loosi tuleb CoffeeCup’i kohvide komplekt, mis sisaldab 3 x 500g värskelt Eestis röstitud kohviube.

Armastame head kohvi ning jagame kõigi kohvisõpradega oma kiindumust kohvi vastu juba aastakümneid. Meie eriline kirg on avastada, valida ning teha tarbijale kättesaadavaks kõige põnevamad ja erilisemad kohvisordid.
CoffeeCup’i peamiseks tugevuseks on kindlasti unikaalne kohv. Töötame iga päev uute maitsete ja retseptide kallal, et üllatada ikka ja jälle mitmekülgsete valikutega. Ühtlasi näeme vaeva selle nimel, et muuta juba tuttavad tooted veel paremaks. Oleme pühendunud ainulaadsete, just Eesti maitsemeele tarvis loodud toodete pakkumisele.

Peamine, mida ühe tõeliselt hõrgu kohvi juures esmatähtsaks peame, on hoolikalt valitud maitsed, kohvi päritolu, värske tooraine ning õige röstimine, röstimise meetodid ja muud kohvi töötlemise etapid.

Kohv ja kohvimaailm on lõputu avastusretk, kus täiendame üha oma oskusi ja teadmisi, et ka kõige nõudlikum kohvisõber leiaks meie valikust just temale sobiva ja parima toote.

sisuturundus

Kingipakis on:
1. Colombia Nr. 5 Spirit of Peace, 500GR.
Väga hea ja puhas maitse ning selge järelmaitse. Keskmine happesus sobib edasijõudnud kohvisõbrale.

2. Brasiilia Cerrado Bandeirante Rainforest, 500GR
Fantastiline kohv erakordse magususega ning väga puhta maitsega, milles tumedam röst toob esile karamellised toonid ja madala happesuse.

3. Paapua New Guinea Sigri, 500GR
Velvetine maitse”keha”, marjalised maitsenoodid, milles on tunda ka vihjeid meele ja šokolaadile. Järelmaitse on pehme ja selge.

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale! Ole kiire, sest kingitus loositakse välja juba homme 09.02.22 kell 12.00!