Reklaam sulgub sekundi pärast

Stress toob kaasa väsinud naha

Sisuturundus

stress
Näohoolitsus — FOTO: Rhea Cosmetics

Sa üllatud, kui loed, et just need kolm käsilast on sinu stressi ning väsinud ja tuhmi näonaha taga! Peeglist vaatab otsa stressis, väsinud ja tuhm nägu? Selle põhjus võib olla tingitud keha üldisest kõrgest stressitasemest, nahakudede hapnikuvaegusest ja aeglustunud ainevahetusest.

Stress.

Pimedal ajal tõuseb tihtipeale organismis stressitase ning keha hakkab sellega toimetulekuks tootma stressihormoone, mis võivad kahjuks avalduda nahal soovimatute märkidena. Kõrge kortisooli tase organismis soodustab põletikuprotsesse ja aeglustab ainevahetust. Kuna keha on fight-or-flight režiimis. Sel hetkel varustab keha hapnikurikka verega eelkõige elutähtsaid organeid ning tõstab testosterooni taset, mis omakorda mõjutab rasunäärmete tööd. Stress ei ole meie sõber! Üks suurepäraseid viise leevendada stressi on pakkuda endale hellitust ja lubada endale aega lõõgastuseks. Kõigest 15 minutit päevas rahulikku olemist, hingamist ja hellitust on väga suureks abiks.

Luba endale luksuslikku hoolitsust RHEA innovaatiliste toodetega. RHEA on loonud imelise ilurituaali, mis lõõgastab keha, rahustab meelt ja muudab Su näonaha säravaks. RHEA dermotehnoloogiline lähenemine on suunatud neurokosmeetikale. Neurokosmeetiline lähenemine aitab muuta hooldused veelgi tõhusamaks ja intensiivsemaks, stimuleerides organismi tootma endorfiine, mis aitavad lõdvestada keha ning parandada nahakvaliteeti.

stress
Näohoolitsus — FOTO: Rhea Cosmetics

Hapnik.

Kas meie nahk vajab hapnikku? Elu hapnikuta ei ole võimalik! Meie keha kasutab energia saamiseks hapnikku, kuid samal ajal toodab ka vabu radikaale, mis erinevate ainetega reageerides toovad esile oksüdatsiooni protsesse. See kõik väljendub nahal enneaegse vananemisena (kortsud, pigmenilaigud, kuiv/lõtvunud nahk). Seega vajab meie nahk pidevalt hapnikku, et naharakud saaksid paremini kätte toitaineid. Tänu sellele kiireneb naha uuenemine ning toimub toksiinidest vabanemine.

Hapnikupuudusele viitab tuhm ja hallikas jume ning nahk võib olla katsudes kare, kuna hapnikupuuduses halveneb nahas ka hüaluroonhappe tootmine. Samuti mõjutab hapnik meie nahas fibroblaste, mis toodavad naha elastsuseks vajalikku kollageeni ja elastiini. Nahk saab hapnikku ka õhust, kuid see imendub vaid naha pealmistesse kihtidesse, alumised nahakihid saavad hapnikku vereringest.

Võttes arvesse neid teadmisi, on RHEA tootesari välja töötanud erilise OXY hapnikuhoolduse, mis on üles ehitatud nii, et järk-järgult vabanevad protseduuri käigus vereringest hapnikumolekulid ning liiguvad naha pinnale, et tuua esile sile ja ühtlane nahk ning särav jume!

stress
Rhea Cosmetics

Aeglustunud ainevahetus.

Naharakkude elutsükkel on keskmiselt 28-30 päeva. See tähendab piltlikult, et kui täna tekkis uus naharakk, siis 28-30 päeva pärast on naharaku aktiivne tsükkel läbitud ning naharakud liiguvad nahapinnale, et loomuliku kestendusena irduda ning „teha ruumi“ uutele naharakkudele. Iga päev on nahakihid pidevas liikumises ja muutumises. Kogu uuenemise protsess eeldab aktiivset ainevahetust.

Paraku tihtipeale meie eluviis, keskkond ja keha bakteriaalne-hormonaalne tasakaal töötavad ainevahetusele vastu, aeglustades loomulikke uuenemisprotsesse. Kui naha mikrovereringe on aeglane, aeglustub ka surnud rakkude irdumine ning toimub nende kuhjumine ehk liigne sarvestumine. Selle tulemusel rasunäärmed kitsenevad ja rasu pääs nahale on taas takistatud, põhjustades naha pinnakuivust ning komedoone ja vistrikke. Surnud naharakkude vahel on tugevad keratiinsidemed, mis hoiavad naharakke „liimina“ kinni. Hape on ainus looduses olev aine, mis suudab tugevaid keratiinsidemeid lõhkuda. Tänu sellele suurepärasele omadusele on happehooldused kinnitanud kindlalt kanda ilumaailmas.

Happekoorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Seda efekti tajume värske, särava ja niisutatud näonahana. Samuti paraneb rasu eritumine nahapinnale, mis soodustab naha loomulike niisutusmehhanisme. Pärast happehooldust tõuseb märkimisväärselt antioksüdantide tase nahas, tänu millele vähenevad kudedes põletikuprotsessid, paraneb ainevahetus ja ühtlustub jume.

New Look Cliniku iluspetsialistid on tõelised võlurid, et anda näonahale uus hingamine. Võttes arvesse kõiki eelkirjeldatud protsesse ja naha füsioloogiat, lähenetakse igale kliendile individuaalselt.  Iga hooldus on unikaalne, lähtudes Sinu naha vajadustest ja eripäradest. 1,5h luksusliku RHEA säraandva hapnikuhoolduse käigus kasutatakse Sinu jaoks eritellimusel valmistatud nahahooldustooteid, jälgides rituaali kiht-kihi järel, et täita nahk aktiivsete koostisosadega. RHEA luksuslik hapnikuhooldus on ideaalne abiline naha turgutamisel. Löö oma nahk tõeliselt särama!

Broneeri endale online´ist aeg!

stress
Hoolitsus — FOTO: Rhea Cosmetics