Reklaam sulgub sekundi pärast

Südameapteegi ja Haut.AI koostöös valminud Virtuaalne Kosmeetik muudab revolutsiooniliselt seda, kuidas me mõistame ja addresseerime oma nahahoolduse vajadusi

Sisuturundus

kosmeetik
Südameapteek

Südameapteek alustas koostööd Haut.AI-ga, nahaanalüüsi ja vananemisvastaste lahenduste liidriga, et tuua turule virtuaalne nõuandja- Virtuaalne Kosmeetik. Koostöö on suunatud jätkusuutliku ärimudeli arendamisele, veebiostlemise kogemuse parandamisele, vähendades klientide väljakutseid ja pakkudes erakordset ostlemise kogemust.

Virtuaalne Kosmeetik on loodud kliendikogemuse parandamiseks. Virtuaalne Kosmeetik ühendab endas nahahoolduse tehnoloogiaga, pakkudes isikupärastatud lähenemist vastavalt iga inimese unikaalsetele nahavajadustele. See tipptasemel tööriist ühendab tehisintellekti võimalused Haut.AI laialdase naha analüüsi kogemusega.

Südameapteegi uus teenus - Virtuaalne Kosmeetik on välja töötatud Haut.AI poolt apteegi nahahooldusega seonduva osakonna täiendamiseks. See kasutajasõbralik lahendus pakub isikupärastatud nahahooldussoovitusi vähem kui 10 sekundiga. Süsteem vajab ainult selfit kliendist, et tuvastada üle 15 nahaprobleemi, kasutades selleks Haut.AI tipptasemel AI-tehnoloogiat.

Enel Kolk, Südameapteegi turundus- ja kommunikatsioonijuht, kommenteeris koostööd: "Meie pidevas püüdluses olla innovaatilised ja pakkuda oma klientidele parimat, on partnerlus Haut.AI-ga suur samm edasi. Virtuaalne Kosmeetik muudab revolutsiooniliselt seda, kuidas me mõistame ja adresseerime oma klientide naha vajadusi."

"Oleme põnevil, et saame ühendada oma tehnoloogilise kompetentsi Südameapteegi laialdase tootetundmisega. Koos kujundame ümber nahahoolduse tulevikku Eestis," lisas Anastasia Georgievskaya Haut.AI-st.

Apteeke on alati usaldatud tänu nende põhjalikele konsultatsioonidele ja teadlikule personalile. Haut.AI tööriista integreerimisega on Südameapteek valmis seda usaldust tõstma, laiendades oma ekspertteenuseid otse klientide kodudesse.

Virtuaalne Kosmeetik on saadaval valitud Südameapteegi apteekides ja veebis https://www.sudameapteek.ee/naonaha-analuus. Kliente julgustatakse kogema uue põlvkonna naha analüüsi ja nautima isikupärastatud tootesoovitusi nagu ei kunagi varem.

Südameapteeki kaubamärgi all tegutseb 72 apteeki, sealhulgas veebiapteek www.sudameapteek.ee. Südameapteeki kaubamärgi all töötab üle Eesti enam, kui 360 apteekri. Südameapteegi visiooniks on olla kõige isikupärastatuma apteegiteenuse pakkuja kogu Eestis, hinnates apteekri rolli kogukonna tervise hoidjana.

Haut.AI on Eesti tehisintellekti idufirma, mis on järgmise põlvkonna enesehoolduse pioneer. Ei mingit arvamismängu ega universaalset lähnemist: ühe selfi abil leiab Haut.AI "iluteadlik" AI nahahoolduse komplektid, mis on eksklusiivsed iga kliendi näonaha vajadustele. Haut.AI omanditarkvara on loodud parima kvaliteediga teadus- ja arendustöö baasil ning treenitud enam kui 3 miljoni pildi põhjal. See analüüsib pildi-, elustiili- ja keskkonnaandmeid, et koostada täpsed raportid ja isikupärastatud soovitused naha ja juuste hooldamiseks. Haut.AI pakkumine sisaldab GenAI tehnoloogiaid, mis esmakordselt tutvustati 2023. aasta alguses SkinGPT pakkumises. Rohkem kui 80 ettevõtet, sealhulgas Beiersdorf, Ulta Beauty (USA suurim ilukaupade edasimüüja), Almirall, Dr Max Pharma, Phoenix Group, Grupo Bòticario on kasutanud Haut.AI SaaS-tööriistakomplekti B2C rakenduste käivitamiseks, isikupärastatud tooteteekondade loomiseks ja jätkusuutlikkuse kohustuste täitmiseks. Tutvu Haut.AI-ga aadressil www.haut.ai.

eos
Südameapteek