Reklaam sulgub sekundi pärast

ULAKAD BUDUAARI KAUNITARID

FOTO

Fotod: Maksim Toome

Ulakas Kaunitar palus Buduaari naistel testida erinevaid ägedaid mänguasju ja tooteid. Kuna meie naised on harjunud testima rohkem ilutooteid, siis elevust ja rõõmu oli palju. Peab vist mainima, et nii rahulolevad ja harmoonilised pole meie toimetuse liikmed kaua olnud! Ulaka Kaunitari perenaine Kirki Kubri oleks nagu teadnud, kellele ja mida testimiseks anda, sest rõõmsaks said nii vallalised kui suhtes olevad naised.

Doris Kase, Buduaari turundusjuht:
FOTO
Ulakas Kaunitar andis mulle testimiseks ühe nende väga populaarse ja uue mänguasja – LELO Sila Cruise stimuleerija. Peab ütlema, et tegu oli äärmiselt kiiresti tippu viiva helilainetel töötava masinaga. Kuna mulle meeldib väga vannisolemist nautida, siis olen äärmiselt meelitatud, et LELO Sila ei karda vett ning võin oma õhtud vabalt romantiliseks muuta ka kodus vannis olles. Naljakas oli testimise juures see, et kohe, kui ma tooted kätte sain ja Instagrami pildi panin, kirjutasid mulle paljud naised, et see LELO Sila on ka nende suur lemmik – seega olin juba valmis, et kogemus saab olema jumalik.
Toote leiad SIIT

Sutil Pure libesti ehk meie naiste suur lemmik tekitas juba koostisosade poolest suurt elevust. Kui kuulsime, et see sisaldab Kiimas Kitse Kanepit, läksid kõigil naistel näod naerule. Tegelikult oli tegu väga mõnusa libestiga, mis ei jäänud kleepuv ega häiriv. Hästi kehasõbralik ja meeldiv.
Toote leiad SIIT

Lisaks oli minu kotis üks põnev vibreeriv ja külm Vibration ICE geel, millega võib näiteks eelmängu alustada. Eriti mõnus on geeli proovida koos LELO Silaga, sest kohe saab ekstra efekti. Samas, miks mitte geeli ka mehe peal katsetada.

Toote leiad SIIT

„Olin juba valmis,
et kogemus saab olema jumalik.“

 
Kaidy Joala Buduaari, müügijuht:
FOTO
Olen viimaste aastate jooksul testinud palju erinevaid tooteid, aga nii põnevil ja vaimustunud pole enne iial olnud. Toon esile oma kolm suurt lemmikut, millest enam kuidagi loobuda ei tahaks.
Ilurutiini uus lemmik on flirtiv feromoonidega kehasprei sarjalt Sensuva, mille imelist lõhna võib pihustada nii kehale kui õhku ja kohe on tunda, kuidas seksuaalne enesekindlus tõuseb ja keha rohkem käivitub. See on suurepärane esimene samm sensuaalse õhkkonna loomiseks.

Kõige enam olen vaimustuses oma uuest „helesinisest unistusest“ BLOOM ROSE G-SPOT vibraatorist. See vahva lelu oli mulle sama põnev kui mehele uus Tesla – aina avastad uusi asju ja kunagi ei saa küllalt. Rose omab ka unikaalset swipe-tehnoloogiat. Vajutades käepidemel nuppu, saad valida vibratsiooni: kui libistad pöialt paremale läheb vibreerimiskiirus tugevamaks ja kui libistad vasakule, siis vaiksemaks. Nagu Tinderis! Valida saad viie kiiruse ja programmi vahel ja kuna kullake on pritsmekindel, saad sellega koos ka duši alla minna.

Toote leiad SIIT

Viimane lemmik on YesForLove libesti. Neutraalne, läbipaistev, lõhnatu ja naturaalsete vetikatega libesti ei kleepu ega ärrita nahka. Selle uudne koostis tekitab parima harmoonia limaskesta ja nahaga. Sobib kasutamiseks ka kondoomide ja mänguasjadega, ehk siis hea lisaabimees minu

„See vahva lelu oli mulle
sama põnev kui mehele uus Tesla.“

 
Katrin Tust, Buduaari brändijuht:
FOTO
Kogu komplekt oli maagiline! Kõiki tooteid kasutades tekkis enneolematu energia ja soov midagi suurt ja olulist korda saata ehk minus vallandus tõeline naiselik vägi, adrenaliin, justkui enda teistsuguse olemuse äratundmine. Mulle meeldisid eriti Svakom Ella Neo 11 vibratsiooniga äpiga vibraator ning väike, seitsme erineva vibratsiooniga vibraator Cutie. Üks sai lisa Sutil Pure vee baasil libestiga ning teine Intt Vibration ICE geeliga.
Tooted leiad SIIT ja SIIT

Tooted pakkusid täiesti teistsugust vaheldust, mida senini olen proovinud. Ellaga saab end rõõmustada nii äpi kui ka nupu abil, ikka kõrgustesse liikumise eesmärgil. Äpiga saab pigem teha enda sees mustreid, lasta mänguasjakesel vibreerida heli taktis või ühendada see 2D interaktiivse videoga. Cutie täitis minu ootused imekiirelt, vaid loetud sekunditega…
Kasutasin geeli pisut rohkem, kui tohtis ehk tekkis väike tulekahju, aga see ei olnud midagi hullu, veega siiski kustutatav…

„Tooteid kasutades tekkis enneolematu energia ja soov
midagi suurt ja olulist korda saata.“

 
 Reet Härmat, iluhoolik ja Buduaari saatejuht:
FOTO
Intt Orgasm Now stimuleeriv kliitorigeel oli üks lemmikuid. Selle kuldses tuubikeses võlugeeliga oli mõnus toimetada nii üksi kui partneriga, kasutades seda eelmängu ajal ja libestajana vahekorra ajal. Hea maitse ja kohese mõjuga geel kiirendas ja võimendas taevalikult tippu jõudmist. Suures testimise tuhinas ei pannud me kohe tähelegi, et geeli tuubil on ka otsik, mille saab nupust vibreerima panna - lustlik avastus, mis sai kohe järgi testitud ja lisas tootele veelgi punkte juurde.

Toote leiad SIIT

Svakom Phoenix Neo munavibraator on äpiga otse telefonist juhitav. Vot see seksilelu oli paras pähkel. Välisel vaatlusel tuletas mulle kaunikesti meelde Tanel Veenre autoriehteid, kuid selleks, et saada aru, kuhu see vidin käib ja kuidas sellega toimida, vaatasin järjest kolm Youtube’i videot läbi. Innovatiivne leiutis igatahes: vastava äpiga saab vahetada 11 vibratsiooni, teha ise mustreid, panna vibreerima heli taktis (oma lemmiklooga näiteks) ning ühendada 2D interaktiivse videoga. Väga hea lahendus distantssuhte puhul. G-punkti saab sellega vahvalt stimuleeritud ja vahekorraks ettevalmistatud. Teravate elamuste jahtijaile, mida ma küll ise ei julgenud testida, on võimalus teha näiteks nii, et naine jalutab ringi näitusesaalis või muus avalikus kohas, lelu sisestatud ja mees „mängib“ distantsilt äpiga, pannes naise naudingust õhkama.

Toote leiad SIIT

Lemmik oli luksuslik minivibraator Emerald Love brändilt, mille teemantmuster meenutab reaalset huulepulka, korgiga või ilma. Tutvustusest saab teada, et huulepulga ümar ja pehme ots hooldab kõik sinu huuled ja muudki. See nunnu lelu võitis kohe mu südame ja meeldis väga ka partnerile, hea nipp oli sellega vahekorra ajal partneri „pallikesi“ kõditada, see võte osutus minu katsejänese sõnul väga stimuleerivaks ja nauditavaks. Heaks abiliseks iseendaga tegelemisel ja koos partneriga lustimiseks. Hästi sobib koos Intt Orgasm Now või Vibration geeliga.
„Väga hea lahendus distantssuhte puhul.“

Toote leiad SIIT