Reklaam sulgub sekundi pärast

UNISTAD tõelisest heaolust ja siidpehmest nahast?

Fotol õlid
Fotol õli — FOTO: erakogu

SIID by Kairi kehaõliga on see võimalik!

SIID-i lugu sai alguse brändi looja Kairi Apri-Laumetsa isiklikust probleemist kuiva nahaga. Kuidas saaks nautida aastaringselt suviselt jumekat ja niisutatud nahka, mis on särav ja siidine? Aastatepikkused katsetused kandsid vilja ning nii sündis SIID by Kairi luksuslik kehaõli, mis on ideaalne just põhjamaises kliimas elavale naisele.

Loodusest ja ilust inspireeritud

„Olen sündinud Hiiumaal ja üles kasvanud imeliselt lopsakas koduaias, mida hooldas mu isa. Tema taimetarkus ja mu ema laitmatu ilumeel aitasid leida mu probleemile tõhusa lahenduse otse loodusest. Tegin rohkelt katsetusi erinevate looduslike väekate niisutajate ja toonijatega, kuniks leidsin selle ideaalse kombinatsiooni! SIID by Kairi kehaõli peamised komponendid on oliiviõli, porgandiõli ja sidruniekstrakt, mis muudavad naha niisutatumaks, säravamaks ja erakordselt siidiseks,” sõnab Kairi.

„Mu salasoov on, et iga naine saaks tunda end oma kehas ilusana. Tunneme end enesekindlana aga siis, kui oleme oma keha ja vaimu ees hoolt kandnud. SIID kehaõli paneb naha visuaalselt kumama ja särama ning seda sõltumata nahatoonist. Kui su nahk on hoolitsetud ja siidine, siis ei pea seda peitma pikkadesse riietesse ja sukkadesse, vaid saad uhkuse ja enesekindlusega tunda end tõelise jumalannana!”

„Olen oma kehaõli kasutanud juba pea 10 aastat ning saanud rohkelt küsimusi oma ilusa naha saladuse kohta. See sütitas mind loodud ilu alkeemiat jagama ka teistega ning tooma turule ilutoote, mis sobib põhjamaa kliimasse kui valatult!”

Fotol õlid
Fotol õlid — FOTO: Erakogu

SIID õli maagia

„SIID õli maagia loovad  kvaliteetne Kreekas elava Manokalise perekonna toodetud oliiviõli, vitamiinide- ja antioksüdantide rikas külmpressitud porgandiõli ja antibakteriaalse toimega sidruniekstrakt. Nende kolme komponendi koostoimel on tulemuseks kergesti imenduv õli, mis niisutab, lisab jumet ja annab su nahale imelise sära ning jätab naha kergelt sidruniliselt lõhnama.”

Foto
. — FOTO: Erakogu

Kasutamine

„SIID by Kairi kehaõli on mõeldud kasutamiseks kehal. Parimaid tulemusi näed, kui kannad õli niiskele, värskelt pesust tulnud kehale. Õlil on sära ja jumet andev toime ning sidruniekstrakt toimib kui aroomiteraapia. Kuna õli sisaldab jumet andvat porgandiõli, tasuks enne riietumist lasta sel veidi naha sisse imbuda.”

Buduaari lugejatel on eksklusiivselt võimalik SIID by Kairi kehaõli soetada koodiga „buduaar” 15% soodsamalt. Vaata rohkem kodulehelt.

Instagram: siidbykairi

Facebook: SIID by Kairi