Uudne vahend viiruste vastu. Võida Oshiner osoonivee pihustipudel!

SISUTURUNDUS

Oshiner osoonivee pihustipudel
Oshiner osoonivee pihustipudel

Märtsiskuus 8-ndal kuupäeval tähistatakse taas rahvusvahelist naistepäeva. Ka Buduaar on naistepäeva tähistamise lainel, järgnevad 14 päeva järjest järjest jagame tänu meie headele koostööpartneritele Buduaari Facebookis kingitusi.

Seitsmenda päeva naistepäeva kingituseks on Oshiner osoonivee pihustipudel, mis looduslikul viisil kasutades, sterileeriva osooni abil, aitab puhta ja ilusana hoida iga naise käed.

Elu viirustega on toonud meie argipäeva uued desinfitseerimisrutiinid. Me ei desinfitseeri mitte ainult käsi, vaid ka erinevaid pindu, nagu telefonid ja ukselingid ning kohati isegi oma toitu, et vaid saaksime olla kindlad, et need on bakteritest ja viirustest vabad. Pidev kätepesu ja alkoholi baasil desoainete kasutamine kuivatab ja lõhub käsi ning sunnib haarama leevendava kätekreemi järele.

Kuid on olemas lahendus ja alternatiiv - osoonivesi.

Osoon on looduslik ja väga aktiivne aine, millel on võime hävitada sekunditega ja 99,9% tõhususega erinevaid patogeene, olles samal ajal leebe meie keha kui ka keskkonna vastu, kuna ei sisalda ega jäta maha kahjulikke jääkaineid. Osooni on võimalik luua veekeskkonda, mis annab veele suurepärased desinfitseerimisomadused.

Osoonivett on võimalik valmistada tavaliselt kraaniveest ja selleks on vaja vaid Oshineri osoonivee pihustipudelit. Pihustipudel toodab korraga 60ml osoonivett ja mahub vabalt kotti või taskusse. See on USB juhtmega laetav ja vesi aktiveeritav 1 nupuvajutusega ja 1 minuti jooksul. Ja seda protseduuri võib korrata tuhandeid kordi.

Oshiner osoonivee kasutamine ei ärrita hingamisteid ega kuivata käsi. See ei tekita kipitustunnet, kui satub marraskil nahale. Otse vastupidi - turgutab ja ravib haavad, kuna hävitab baktereid, mis pärsivad tervenemist. Osoonivesi on nii looduslik, et seda võid pihustada muretult ka oma toidule.

Ilus naine, hoia oma käed puhtad ja terved ja vali selleks osoonivesi!

Oshiner osoonivee pihustipudel
Oshiner osoonivee pihustipudel
Oshiner osoonivee pihustipudel
Oshiner osoonivee pihustipudel
Oshiner osoonivee pihustipudel

Soovid rohkem Oshiber osoonivee pihustipudeli kohta teada, vaata siia

Ei kannata oodata ja tahad kohe endale soetada, vaata Charlot e-poodi.

Kliki julgelt, sest meil on Sulle veel lahedaid asju näidata!

Kingituse võitmiseks mine Buduaari Facebooki lehele ja osale naistepäeva loosimängus. Loos läheb lukku homme 07.03.22 kell 15.00!