1 lihtne nipp, kuidas mees kohtingul ära võrgutada

1 lihtne nipp, kuidas mees kohtingul ära võrgutada

Kui sa kohtad meest, kes sulle väga meeldib ja ta kutsub sind välja, siis on ainult loomulik, et sa tunned end pisut närviliselt ning ei suuda ära otsustada, mida temaga kokku saades selga panna. Selge on see, et esmamulje on oluline ja mehed armastavad silmadega, seega välimus on küll tähtis.

Kui sa kohtad meest, kes sulle väga meeldib ja ta kutsub sind välja, siis on ainult loomulik, et sa tunned end pisut närviliselt ning ei suuda ära otsustada, mida temaga kokku saades selga panna. Selge on see, et esmamulje on oluline ja mehed armastavad silmadega, seega välimus on  tähtis.

Ameerikas hiljuti läbiviidud uuringu tulemusena selgus, et kohtingule minnes mängib väga suurt rolli ka see, mis värvi riietust sa kannad – esimestel kohtingutel loevad vahel isegi kõige väiksemad detailid, sest kui inimesed ei tea teineteist veel nii hästi, üritavad nad välimuse ja käitumise järgi võimalikult palju teada saada. Kusjuures naistele ja meestele avaldavad mõju erinevad toonid. Seega, kui sa soovid mehe silmis atraktiivne olla, siis vali selga midagi punast ning väldi kollast ja pruuni. Piisab ka punast värvi sallist või jakist – kandes jalatallast pealaeni punast, võid mehe ära ehmatada!

Naistele meeldib, kui mees kannab sinist, halli või musta. Roosa ja kollane ei ole just parim valik!

Ühes teises uuringus, mis viidi läbi samuti Ameerikas, küsiti erinevate paaride käest, kas nad mäletavad, mis värvi riietust nende kallim esimesel kohtingul kandis ning 92% mäletasid!

Allikas: elitedaily.com