1 OOTAMATU ASI, mis magamistuppa kire tagasi toob

1 OOTAMATU ASI, mis magamistuppa kire tagasi toob

Pikka aega koos olnud paarid kurdavad suhtenõustajatele kõige sagedamini just seksiga seonduvatest probleemidest ning täpsemalt seksi puudumise üle. Eksperdid on jõudnud selgusele, mis aitaks paljudel paaridel oma suhtesse seks tagasi tuua ning üllataval kombel on tegu üsnagi ootamatu asjaga.

Pikka aega koos olnud paarid kurdavad suhtenõustajatele kõige sagedamini just seksiga seonduvaid probleeme ning täpsemalt kurdavad nad seksi puudumise üle. Eksperdid on jõudnud selgusele, mis aitaks paljudel paaridel oma suhtesse seks tagasi tuua ning üllataval kombel on tegu üsnagi ootamatu asjaga.

Nimelt soovitavad spetsialistid paaridel korraks aeg maha võtta ehk siis kiirest igapäevarutiinist tuleks välja astuda, ennast korralikult välja puhata ning ajutiselt keskkonda vahetada ehk siis puhkama minna.

Teises keskkonnas oskab inimene oma elu ja suhet paremini kõrvalt vaadata ning suure tõenäosusega jõutakse järeldusele, et oma elus tuleks sisse viia mõned muudatused.

Just kiire elutempo, rutiin ja suur hulk kohustusi röövivad suhtest ajapikku seksi ning et see tagasi tuua, tuleb väike paus teha. Rääkige omavahel, jagage oma ausaid emotsioone ja soove ning vabanege pingetest, mis teie suhet igapäevaselt varjutavad.

Allikas: The Sun

Sarnased artiklid