1 OOTAMATU ASI, mis mehe truudust murdma paneb

2 kommentaari
1 OOTAMATU ASI, mis mehe truudust murdma paneb

Tugevas suhtes petmisele kohta ei ole, ent see ei välista, et seda mitte kunagi ei juhtuks – piisab ühest nõrkuse hetkest ja kui üks osapool on teist korra petnud, siis märk sellest jääb alatiseks suhet teatud määral varjutama. Põhjuseid, miks oma kallimat petetakse, on seinast seina, kuid need on alati seotud inimese hingeeluga.

Tugevas suhtes petmisele kohta ei ole, ent see ei välista, et seda mitte kunagi ei juhtuks – piisab ühest nõrkushetkest ja kui üks osapool on teist korra petnud, siis märk sellest jääb alatiseks suhet teatud määral varjutama. Põhjuseid, miks oma kallimat petetakse, on seinast seina, kuid need on alati seotud inimese hingeeluga.

Üheks kõige ootamatumaks põhjuseks, miks mehed oma naist petavad, on naise edukus! Tundub kummaline, aga nii see on. Nimelt vajab mees pidevalt naise tuge ja lisaks tahab ta ennast tõelise mehena tunda – mees tahab, et teda vajatakse ja hinnatakse. Tänapäeval on aga paljud naised keskendunud karjäärile ja pereelu kannatab tihtipeale rohkem, kui ise arvatakse.

Kui naine teenib mehest rohkem ja tema tööpäevad on pikad, võib suhtes tekkida ebakõla, mis omakorda tekitab mehes vajaduse oma egole ja enesekindlusele mujalt tuge otsida. Petmine sellises olukorras annab mehele tagasi kindlustunde, et ta on siiski vajatud ja leidub naisi, kes teda tahavad ja talle tähelepanu pööravad.

Karjäär ja suhe ei välista teineteist, ent oluline on osata leida aega mõlema jaoks. Suhe ei saa toimida, kui üks osapool tunneb, et ta on kasutu.

Allikas: sheknows