10 armsat kohtingureeglit, mis tuleks taas au sisse tuua

10 armsat kohtingureeglit, mis tuleks taas au sisse tuua

Kohtingul käimine oli vanasti kuidagi palju romantilisem ja erilisem, tänapäeval on kõik tänu sotsiaalmeediale muutunud. Enam ei pöörata tähelepanu pisiasjadele, mis kohtamas käimise nii eriliseks tegid ning just sel põhjusel otsustasime meelde tuletada 10 armsat tõde seoses kohtingul käimisega. Siin on kümme lihtsat ja väärtuslikku tõde kohtingul käimise kohta, mida tänapäeval sageli ei tehta, aga mida võiks teha!

Kohtingul käimine oli vanasti kuidagi palju romantilisem ja erilisem, tänapäeval on kõik sotsiaalmeedia tõttu muutunud. Enam ei pöörata tähelepanu pisiasjadele, mis kohtamas käimise nii eriliseks tegid ning just sel põhjusel otsustasime meelde tuletada 10 armsat tõde seoses kohtingul käimisega.

Siin on kümme lihtsat ja väärtuslikku tõde kohtingul käimise kohta, mida tänapäeval sageli ei tehta, aga mida võiks teha!

1. Kohtingukaaslane läheb tütarlapsele viisakalt ukse taha, mitte ei oota autos.

2. Kohtingule minnes võiksid nii noormees kui ka neiu end viisakalt või isegi pidulikult riidesse panna.

3. Esimesel kohtingul võiks noormees tuua lilli või mõne muu toreda kingituse.

4. Kohtingutel võiks külastada paiku, kus saab tantsida ja siinkohal me ei mõtle ööklubi. Pigem viisakas restoran, kus saab näiteks valssi tantsida.

5. Noormees võiks neiu sõna otseses mõttes kohtingule kutsuda. See, kui ta küsib tüdruku käest, et kas sa tahad minna kusagile koos hängima, ei ole üldse romantiline ja tekita seda tunnet. See oleks nii armas, kui kutt ütleks: “Kas sa tuleksid minuga kohtingule?”

6. Kui noormees ja neiu on juba mõnda aega koos väljas käinud ning neil on üksteise vastu tõsisem huvi ja tunded, siis tuleks leppida kokku, et te olete ametlikult paar. Tänapäeval on nii palju selliseid paare, kes pole omavahel isegi rääkinud sellest, kui tõsine nende suhe on ja nii võib tekkida ebameeldivaid arusaamatusi. 

7. Teineteisele võiks teha romantilisi üllatusi, näiteks kirjutada mõni armas luuletus või joonistada midagi. Kõik isetehtud kingitused on väärt palju rohkem kui poest kaasahaaratud šokolaad.

8. Kohtingul olles võiks vahel minna ka kusagile, kus saab vaid teineteise seltskonda nautida ja rääkida. Jätke elektroonika koju või autosse.

9. Noormees võiks neiu vastu rohkem austust välja näidata! Suudlemiseks luba küsima ei pea, see võib pisut imelik tunduda, ent sealt edasi toimuva kohapealt oleks viisakas küsida.

10. Seksiga võiks oodata kuni mõlemad pooled on endas kindlad. Viisakas ja austusväärne noormees ei hakka tüdrukule peale käima!

 

Buduaar