10 asja, mida mehed naiste rindade kohta mõtlevad

Meeste jaoks on naiste rinnad alati olnud midagi sellist, millele nad vastu panna ei suuda. Kui tänaval kõnnib vastu avara dekolteega naine, siis ükspuha kui ilus või inetu ta ka poleks, mees vaatab tema rindu ikka - see ei muutu mitte kunagi.

Siin on kümme lõbusat mõtet, mis meeste peast läbi käib, kui nad näevad naise dekolteed.

Meeste jaoks on naiste rinnad alati olnud midagi sellist, millele nad vastu panna ei suuda. Kui tänaval kõnnib vastu avara dekolteega naine, siis ükspuha kui ilus või inetu ta ka poleks, mees vaatab tema rindu ikka – see ei muutu mitte kunagi.

Siin on kümme lõbusat mõtet, mis meeste peast läbi käib, kui nad näevad naise dekolteed.

1. Oh püha müristus, tal on avara dekolteega pluus. Nii, ma suudan jääda rahulikuks, ma ei punasta, ma olen tugev ja ma ei vaata selle naise rindu.

2. Nii, ma keskendun tema silmadele ja unustan ära, et tal üldse rinnad on. 

3. Kurat küll, ikka ma vaatasin. Huh, õnneks ainult sekundiks piilusin silma nurgast, ta ei saanud aru. Rohkem ma ei vaata.

4. Keskendu tema silmadele. Ma ei saa aru, miks naised üldse sellise pluusi selga panevad ja arvavad, et me ei vaata. Me oleme mehed, kõik teavad, et meile meeldivad rinnad. 

5. Nii, keskendume tema jutule, kuulame mida ta räägib. Vestlus on oluline, ma ei vaata rohkem tema rindu. Ma olen tõeline džentelmen ja ma suudan tema rindu mitte vaadata. Ma arendan temaga huvitava vestluse.

6. Kurat, jälle ma vaatasin tema rindu ja nüüd ta sai sellest vist aru. Nii ei saa naisega rääkida, kui ta sellist pluusi kannab. Need rinnad ju karjuvad tähelepanu, see pole minu süü. 

7. Mul on piinlik, ma pean nüüd millestki huvitavast temaga rääkima ja rinnad üldse ära unustama. Kui ma ühe korra veel vaatan, siis ta saab kurjaks ja mul pole temaga mingit võimalust. Neid rindu ma ei saa mitte kunagi katsuda, kui ma nüüd ennast korralikult üleval ei pea.

8. Millest ma temaga räägin, ma tahaks tema rindu vaadata, miks ma üldse mõtlesin nende katsumisele? Nüüd ma tahaksin neid katsuda. 

9. Uskumatu, jälle ma vaatasin tema rindu ja nüüd ta on kuri. 

10. Ma ei saa aru, mis naistel küll arus on. Kui sa paned selga pluusi, mille dekoltee ulatub nabani, siis sa saadad sellega välja selge signaali – mul on rinnad, vaadake neid. Ma ei suuda sinuga korralikku vestlust arendada, kata oma rinnad kinni või lepi faktiga, et ma vaatan neid. 

Allikas: cosmopolitan.com

Toimetas: Karin Karu