10 klassikalist suhtelõhkujat

32 kommentaari
10 klassikalist suhtelõhkujat

Põhjuseid, miks üks suhe võib lõppeda, on väga erinevaid, alates sellest, kui ei viitsita teineteist kuulata ja rääkida ning lõpetades teineteise asjade loopimisega. Allwomanstalk.com selgitas välja kümme klassikalisemat suhtelõhkujat.  

Põhjuseid, miks üks suhe võib lõppeda, on väga erinevaid, alates sellest, kui ei viitsita teineteist kuulata ja omavahel rääkida ning lõpetades teineteise asjade loopimisega. Allwomanstalk.com selgitas välja kümme klassikalisemat suhtelõhkujat.

 

 

1. Petmine

Suhtelõhkuja number üks on petmine. Kui keegi on sinu tundeid haavanud ja sind petnud, ei taha sa temaga enam koos olla.


2. Mitte suhtlemine

Kui oled kellegagi suhtes, siis loodad, et temast saab sinu parim sõber, kellega võid kõike jagada. Kuid mõnikord läheb teisiti. Kui inimene sulgub endasse ja hoiab oma tunded endale, siis võib see varem või hiljem viia plahvatusliku tülini. Selleks, et probleemid saaksid lahendatud, tuleb neist rääkida!

 

3. Intiimsuse puudus

Siinkohal ei räägi me vaid seksist. Oluline osa suhtes on ka intiimsus vaimsel tasandil. Sama tähtis kui seks, on see, kuidas sa end oma partneriga tunned ja kas teil on koos lõbus. Kui teil ei ole koos hea, siis miks üldse suhtes olla?

 

4. Tunnustuse puudus

Mõnikord võib juhtuda, et kolitakse liiga kiiresti kokku, teineteist tundma õppimata. Te küll elate koos, kuid te ei tunnusta üksteist ega üksteise vajadusi. Te olete pigem toakaaslased kui armastajad.


5. Te ei kuula üksteist

See käib käsikäes mitte suhtlemisega: te lihtsalt ei kuula üksteist ja kui sa ei kuula, ei tea sa ka seda, mida su parnter vajab. Suhte üks olulsemaid komponente on vastastikune suhtlus ja oskus kuulata. 

 

6. Armukadedus

Paljud suhted lõppevad armukadeduse tõttu. Teineteist süüdistatakse petmises ka siis, kui selleks polegi mingit põhjust. Suhtes on kõige tähtsam oma partnerit usaldada ja lasta tal teha seda, mida tahab.

 

7. Usaldamatus

Suhe peab põhinema vastastikusel usaldusel. Kui see puudub, on selleks tavaliselt ka põhjus. Kui usaldust on kuritavitatud, on võimalik seda taastada vaid juhul, kui algne probleem lahendatakse.

 

8. Paranoilisus

Kas sa kardad pidevalt, et sind jäetakse maha? Kardad jääda üksikuks? Paranoiad ja põhjendamatud hirmud on üks põhilisi asju, mis võivad saada suhtele saatuslikuks. Sa muutud ebakindlaks ja sinu partner tunneb survet, et peab olema sinuga koos isegi siis, kui ta seda enam ei soovi.

 

9. Nuhkimine

See, et sa oled kellegagi koos, ei tähenda veel, et sul on õigus tema asjadele. Naised, jätke rahule meeste telefonid, läpakad, magamistoad ja autod ning hakake teda usaldama!

 

10. Flirtimine

Ja viimasena! Pealtnäha kõige süütum ja väiksem asi, kuid ometi võib lõpetada suhte. Sulle ju ei meeldiks, kui sinu mees meelega sind armukadedaks muudaks ja flirdiks suvaliste naistega?

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid