10 MÄRKI, ET TEIL ON aeg abielluda

10 MÄRKI, ET TEIL ON aeg abielluda

Paljud meist usuvad, et igaühe jaoks on kuskil tema hingesugulane ehk inimene, kes oleks justkui sina ise kellegi teise kehas. Kui tihti aga inimesed tegelikult täiusliku kaaslase otsa satuvad? Olgem ausad – mitte just väga tihti. Nii mõnigi meist abiellub hoopis inimesega, kes ei olegi tema hingesugulane – ja see on tegelikult vägagi hea variant. 

Paljud meist usuvad, et igaühe jaoks on kuskil tema hingesugulane ehk inimene, kes oleks justkui sina ise kellegi teise kehas. Kui tihti aga inimesed tegelikult täiusliku kaaslase otsa satuvad? Olgem ausad – mitte just väga tihti. Nii mõnigi meist abiellub hoopis inimesega, kes ei olegi tema hingesugulane – ja see on tegelikult vägagi hea variant.

Fakt on, et vaid umbes 10% inimestest leiab armastuse „läbi hingesugulase sideme“, ütleb suhtenõustaja Jeanne Patti. Ülejäänud meist valivad oma elukaaslaseks näiteks oma töökaaslase, „ratsionaalse kaaslase“ või „mõistusekaaslase“. See tähendab, et tihti valime me partneri praktilistel põhjustel, mis ei pruugi küll romantiliselt kõlada, kuid ei tähenda, et suhtes oleks vähem armastust.

See tähendab, et õnnelikuks abieluks ei ole vaja üle pea kasvavat „ahviarmastust“, mis jalust nõrgaks võtab. Abielus on olulised ausus, hoolivus ja kõik muud omadused, mis suhte hästi toimivana hoiavad. Kui teie suhtes on palju positiivseid omadusi, suudate te luua imeilusa abielu, mida miski ei lõhu. Millised on aga need olulisimad positiivsed märgid, mille järgi peaksid aru saama, et te oleksite imehea abielupaar?

1. Sa oled alati tema jaoks prioriteet
Jah, te mõlemad töötate ning jah, teil on ka teisi sõpru peale üksteise. Vaatamata sellele oled sa alati tema jaoks esikohal, sest ta teab, mis elus tõeliselt oluline on – armastus. Tema sõnad ja teod näitavad sulle alati, et oled tema jaoks oluline.

2. Te mõtlete sarnaselt
Kui palju kordi olete te üksteisele ühel ajal helistanud või mõlemad otsustanud, et just täna õhtul võiks kinno minna? Sellised kokkusattumused pole mitte ainult armsad, vaid näitavad, et olete samal lainepikkusel.

3. Te meeldite üksteisele isegi rasketel aegadel
Isegi väga mustadel päevadel on teil meeles, et olete ühes tiimis ja teil ei ole põhjust üksteisega võistelda.

4. Teil on kindel sõprade grupp
Sulle ei pea meeldima kõik tema sõbrad, kuid on alati hea märk, kui tunnete end üksteise sõprade seltsis mugavalt. Sinna kuuluvad ka perekond ja sugulased, kellega pühade ajal koos aega veedate.

5. Te lepite peale tülisid kiirelt ära
Olgem ausad – tülisid tuleb igal paaril ette ning võib lausa öelda, et see on ühe eluterve paari märk. Kui te aga ei suuda ära leppida ja kumbki alla ei anna, on see halb märk. Isegi kui olete ärritunud, peaksid sa oma kaaslast austama ja suhtlema inimlikul tasandil. Ärge unustage – te olete üks tiim!

6. Te ei pea alati üksteisega nõustuma
Tervel maamunal pole ilmselt olemas kaht inimest, kes igas asjas üksteisega nõustuks. Seega leppige sellega ja austage üksteise erinevaid arvamusi. Kui seda suudate, olete ilmselt paljudest abielupaaridestki kogenumad!

7. Teie vestlustes on sädet
Kas suudate omavahel vestelda ka olulistest asjadest ja jagada iga oma sügavamat mõtet? Kui jah, siis olete saavutanud teatud tasemel usalduse ja sideme, mis on hea suhte puhul üks olulisemaid omadusi.

8. Ta ei lase sul liiga mugavaks minna
Jah, loomulikult meeldid sa talle sellisena, nagu sa oled. Ometi ei lase ta sul laiselda, vaid innustab sind andma endast parimat ja julgustab sind tegema asju, mida sa ilma tema toeta ilmselt ei julgekski teha.

9. Te ei vaja alati plaane
Kui oled koos õige inimesega, ei pea teil alati mingit kindlat tegevust plaanis olema. Te naudite üksteise seltskonda nii kodus diivanil istudes kui ka eri tubades omi asju tehes.

10. Te ei „täiusta“ üksteist
See kõlab ehk halva märgina, sest romantilistes filmides jäetakse alati mulje, et täiuslikus suhtes on inimesed justkui poolikud ilma oma kaaslaseta. Loomulikult vajad sa teda, kuid kellegi kasutamine vaid tühimiku täitmiseks ei vii kuskile. Kui te olete ka eraldiseisvalt unikaalsed inimesed, olete te koos imelised. Suhe ei pruugi toimida, kui üks inimene vajab teist – ta saaks ka ise hakkama, kuid tema otsus veeta oma elu koos ühe erilise inimesega näitab, et tegemist on armastusega.

Kas tundsid end ja oma kaaslast paljudest punktides ära? Kui jah, siis tea, et olete koos imelised ja pole mingit põhjust muretsemiseks! Seni, kuni teie suhtes on usaldus, tugi ja pühendumus, on ta su hingesugulane igal juhul.

Allikas: Bustle.com