10 meeste kõige häirivamat harjumust

10 meeste kõige häirivamat harjumust

Ka kõige täiuslikuma mehe juures on asju, mida naine taluda ei suuda. Veebisait Costa Bingo reastas küsitluse põhjal kümme kõige hullemat neist.

Ka kõige täiuslikuma mehe juures on asju, mida naine taluda ei suuda. Veebisait Costa Bingo reastas küsitluse põhjal kümme kõige hullemat neist.

Ei tunnista eksimusi
Isegi, kui mees ilmselgelt vea on teinud, leiab ta alati võimaluse asi mustast valgeks rääkida ja end mitte süüdi tunnistada. Kusjuures enamasti nad ei teadvusta endale, et nii teevad!

Hõivab telekapuldi
Ja valib siis kavast kõige tüütuma kosmosesaaga või märulifilmi, mis ta vähegi leida suudab. Filmi kõrvale sööb ära kõik sinu telekavaatamissnäkid.

Avalik kõhutuul
Jah, küsitlusest selgub, et mõne mehe meelest on naljakas avalikult peeretada ja selles oma naist süüdistada. Või siis peeretada voodis ja tõmmata seejärel tekk üle sinu pea. Või siis äratab sind hommikul selle jubeda häälega. Peerunaljad paeluvad mehi ja vahel on see lihtsalt kohutav.

Ei suuda multitaskida
Enamik mehi hakkab hädaldama kohe, kui on tarvis kaht asja paralleelselt teha. Kas või näiteks lapsel silma peal hoidmine ja söögi soojendamine võib olla liig.

Norskamine
Ja miski ei aita ka! Ei togimine, ei padi tema näol ega sinu kõrvadel. Kui teise tuppa kolid, võid olla kindel, et see kostab läbi seinte.

Ei mingeid üllatusi
Näiteks jätab sõbrapäevakaardi eelmisel õhtul diivani käetoele, nii et sa näed päev varem, milline see on. Halvimal juhul pead õige päeva hommikul kaardi talle kätte viima ja meelde tuletama, et ta sinna midagi kirjutaks.

Ignoreerimine
Hea küll, ta ei pea kuulama, kui sa klatšid oma kolleege, aga kohutavalt, närvesöövalt tüütu on, kui püüad arutada mõnd teie mõlema elu tugevalt puudutavat küsimust ja mees lihtsalt ignoreerib!

Ei korista
Segadust ei paista mehed märkavat. Või kui märkavad ja teavad, et sind see häirib, koguvad oma musti riideid hunnikusse mõnda salajasse kohta. Enne, kui pesupäeva lõppenuks loed, kiika igaks juhuks tema voodiserva alla – sa võid üllatuda! Kui ta kord aastas koristab, ootab selle eest igavest tänu.

Teiste naiste vahtimine
Ta arvab, et niikaua, kuni ta mingeid käike ei tee ja lihtsalt vaatab, on kõik okei. Aga kui sina mainid, et Johnny Depp on endiselt nii kuum, vallandub täielik põrgu – mis mõttes sa vahid teisi mehi?!

Liiga palju sporti
Kas termin “jalgpalli-lesk” on sulle tuttav? Siis tead, millest me räägime!

Buduaar.ee