2 ASJA, MIS HOIAVAD mehe voodis rahuldatuna

Mehed armastavad seksi, ent teisalt ei ole nende silmis seks ja armastus omavahel alati seotud, sest puhtfüüsilisi vajadusi saavad nad rahuldada ka ilma tunneteta - naistega on lood enamasti teised. Ent kuidas hoida oma voodielu vürtsikana ning mees rahuldatuna ka siis, kui koos on oldud juba aastaid?

Mehed armastavad seksi, ent teisalt ei ole nende silmis seks ja armastus omavahel alati seotud, sest puhtfüüsilisi vajadusi saavad nad rahuldada ka ilma tunneteta – naistega on lood enamasti teised. Ent kuidas hoida oma voodielu vürtsikana ning mees rahuldatuna ka siis, kui koos on oldud juba aastaid?

Allpool on välja toodud kaks asja, mis hoiavad mehe üle aisa löömast:

1. Ära kiusa teda

Nagu eelpool mainitud sai, siis mehed armastavad seksi ning vajavad seda – seks võib mehe jaoks olla lihtsalt füüsiline akt või teisalt ka armastuse jagamine. Kui tal ei õnnestu seksi saada naiselt, keda ta armastab, siis peagi leiab ta selle mujalt. Kiusates meest ning talle seksi mitte andes lõhud suhet ja tood pingeid.

2. Näita ennast

Kanna kodus seksikat pesu ja näita seda! Mitte kord aastas, vaid näiteks paar korda nädalas – vaata, et sinu kodused riided oleksid piisavalt seksikad ja pilkupüüdvad. Mehed armastavad silmadega ning seksikas pesu mõjub hästi ka naisele endale, muutes ta enesekindlamaks ja pannes ennast paremini tundma. Hoolitse oma välimuse eest! 

Allikas: sheknows