2 PÕHJUST, MIKS MEES naise vastu huvi kaotab

Alguses tundub kõik tore - sa kohtusid uue noormehega, kes sulle väga meeldib ning teie esimene kohting oli sinu silmis lausa võrratu. Nüüd, mil te olete juba paar nädalat väljas käinud ning korra ka linade vahele jõudnud, kaotab mees aga äkitselt huvi ning sul pole õrna aimugi, mis juhtus.

Alguses tundub kõik tore – sa kohtusid uue noormehega, kes sulle väga meeldib ning teie esimene kohting oli sinu silmis lausa võrratu. Nüüd, mil te olete juba paar nädalat väljas käinud ning korra ka linade vahele jõudnud, kaotab mees aga äkitselt huvi ning sul pole õrna aimugi, mis juhtus.

Tuttav stsenaarium, mida pea iga naine on vähemalt korra elus tunda saanud. Kuid miks kaotab mees huvi – suhteekspertide sõnul on enamjaolt põhjuseid kaks.

1. Ta oli purjus, kui ta sinuga tuttavaks sai

Mitmetes uuringutes on mehed tunnistanud, et nad on purjus peaga teinud lähenemiskatse naisele, kes neile hiljem paraku enam huvi ei pakkunud. Täpsemalt on siinkohal tegu füüsilise atraktiivsusega – purjus peaga tunduvad meestele kõik naised ilusamad kui nad tegelikult on ning kurb reaalsus näitab, et kui tutvus on tehtud alkoholijoobes olekus, siis on võimalik, et tegelikult ei ole see mees sinust siiski huvitatud. Viisakuse poolest annab ta aga naisele võimaluse ning käib temaga paar korda väljas ja kui asi on jõudnud seksini, siis peale seda kaotab ta huvi ja kaob nagu vits vette.

2. Sa muutud klammerduvaks

Kui te olete vaid mõned korrad väljas käinud ning suhteks pole mees seda veel nimetanud, siis suurim viga, mida üldse teha saab, on muutuda klammerduvaks. Meestel on jahiinstinkt, mis vajab rahuldamist ning naine, kes ennast ise kaela määrib, mõjub paljudele meestele pigem hirmutavana. Kindlasti ei tohiks olla ülbe, ent teatud määral tasub raskesti kättesaadavat mängida, see muudab flirtimise ja sellega kaasneva mängu mehe jaoks põnevamaks.

Allikas: askmen