3 asja, mis sinu suhtele hävitavalt mõjuvad

3 asja, mis sinu suhtele hävitavalt mõjuvad

Ka abieluvandes on lause – oleme koos nii heas kui halvas, nii rikkuses kui vaesuses. Paarid, kes teevad kõike koos, räägivad teineteisele kõigest ning ka nende hobid on ühised, võivad sellega kokkuvõttes oma suhtele hoopis kahju teha. Jah, suhte alguses, esimestel abielu-aastatel on armastus ja kirg suur ning soovitaksegi võimalikult palju aega koos veeta, kuid see muutub aastatega. Mis on need kolm käitumismudelit, mida tasuks suhte püsima jäämise nimel vältida?

Ka abieluvandes on lause – oleme koos nii heas kui halvas, nii rikkuses kui vaesuses. Paarid, kes teevad kõike koos, räägivad teineteisele kõigest ning ka nende hobid on ühised, võivad sellega kokkuvõttes oma suhtele hoopis kahju teha. Jah, suhte alguses, esimestel abieluaastatel on armastus ja kirg suur ning soovitaksegi võimalikult palju aega koos veeta, kuid see muutub aastatega. Mis on need kolm käitumismudelit, mida tasuks suhte püsima jäämise nimel vältida?

Viga number 1 – sa räägid oma kallimale kõigest, mis töö juures toimub. Tööd ei tasu koju kaasa võtta ning sinu kallim ei pea teadma absoluutselt kõike, mida sa päeva jooksul teed ja kellega räägid. 

Viga number 2 – hobid, mis sinu kallimale meeldivad, ei pruugi sinule meeldida, kuid sa teed neid temaga kaasa, sest sa tahad temaga aega veeta. Algul võib see küll õnnestuda, kuid ajapikku sa mõistad, et kui sa teed midagi, mis sulle ei meeldi, siis hakkab see sind ennast häirima ning muutub ebameeldivaks kohustuseks. Sulle ei pea meeldima kõik need asjad ja tegevused, mis sinu kallimale meeldivad. See on igati tervitatav, kui teil on ka erinevaid huvisid.

Viga number 3 – Liiga palju koos olles ei jää kummalegi osapoolele “minu aega” ja see pole suhtele kohe kindlasti hea. Igal inimesel on vaja aega iseenda jaoks ja isegi kui sa tunned, et sinul seda vaja pole, ja et sa soovid tõesti temaga igale poole kaasa minna, siis arvesta ka tema tunnetega. Aeg iseenda jaoks on vajalik!

Allikas siin