3 MAAGILISE VÄEGA KRISTALLI: need aitavad sind sinu eluteel

Kristallides peituvad suured jõud, mis õige inimese käes olles pakuvad kaitset, tervendavad ning loovad ellu paremaid tingimusi suutes kõik negatiivse inimesest eemale tõugata. Kivimi ehk kristalli peab aga inimene endale alati ise valima - kui sa tunned, et see kõnetab sind, siis oled leidnud õige kivimi.

Kristallides peituvad suured jõud, mis õige inimese käes olles pakuvad kaitset, tervendavad ning loovad ellu paremaid tingimusi, suutes kõik negatiivse inimesest eemale tõugata. Kivimi ehk kristalli peab aga inimene endale alati ise valima – kui sa tunned, et see kõnetab sind, siis oled leidnud õige kivimi.

Allpool on välja toodud kolme suure väega kristalli omadused, mis aitavad sind sinu eluteel: 

1. Verekivi

Kaitseb ja tervendab – tegu on võimsa tervenduskiviga, mis puhastab verd ja suurendab eluenergia voolu. Annab uut elujõudu, rahustab meeli, aitab leida kontakti oma vaimse poolega.

Verekivil on võime hävitada kurjust ning puhastada hinge ja keha. Ta annab head energiat, tugevdab verd ja leevendab pingeid. Verekivist arvatakse olla abi ka verejooksude peatamisel ja leukeemia korral. Lisaks ergutab verekivi immuunsust, stimuleerib lümfe ja organismi ainevahetust, viies organismist välja mürgid, allergiad ja võimalik, et isegi vähkkasvajad.

2. Türkiis 

Türkiis kaitseb kõige halva eest, olgu selleks haigused, halva energiaga inimesed, viha või muu negatiivne. See kivim on ka võimas tervendaja, andes organismile uut jõudu ja tugevdades immuunsüsteemi. Türkiis tugevdab südant ja silmi ning seda peetakse maagilisi võimeid omavaks kivimiks, mis toob kaasa sisemise rahu ja aitab iseennast paremini mõista. 
Türkiis toob õnne ja armastust ning aitab arendada loovust ja intuitsiooni – inimestel, kellel on erilised võimed, tasub seda kivimit endaga kaasas kanda ja sellega suhelda, sest see aitab võimeid arendada. Tegu on maagilise kivimiga. Tasakaalustab nais- ja meesenergiad. 

3. Roosa kvarts

Tegu on armastuse kiviga, mis seob harmooniat, rahu ja õnnetunnet ning sisestab uut lootust ja usku. Puhta armastuse kivim, mis aitab andeksandmist õppida ja minevikust lahti lasta. See kivim mõjub väga rahustavalt ja võib isegi unetust, depressiooni ja ärevushäireid ravida.

Roosa kvarts tugevdab südant ja kiirendab ka haavade paranemist ning naharakkude uuenemist, mistõttu peetakse seda ka nooruslikkuse kivimiks. Läbi ja lõhki hea, puhas, harmooniline ja siiras kristall. 

Allikas: crystalvaults