3 MÄRKI, ET MEES suudab naist voodis suurepäraselt rahuldada

3 MÄRKI, ET MEES suudab naist voodis suurepäraselt rahuldada

Seksiekspertide sõnul on mehe käitumise ja oleku järgi võimalik teada saada ka seda, milline voodipartner ta on ja kui hästi suudab ta naisele rahuldust pakkuda. Näiteks oskus erutavalt flirtida ning jalust rabavalt seksikas välimus ei pruugi sugugi tähendada, et tegu on mehega, kes voodis naised hulluks ajab.

Seksiekspertide sõnul on mehe käitumise ja oleku järgi võimalik teada saada ka seda, milline voodipartner ta on ja kui hästi suudab ta naisele rahuldust pakkuda. Näiteks oskus erutavalt flirtida ning jalustrabavalt seksikas välimus ei pruugi sugugi tähendada, et tegu on mehega, kes voodis naised hulluks ajab.

Kuid milliste märkide järgi saab aru, kas mees on voodis tõeline kiskja või eelistab pigem pimedas teki alla kiirelt asjaga ühele poole saada?

Allpool on välja toodud kolm märki, mis näitavad, et mees on voodis tõeliselt hea:

1. Silmside

Sinuga rääkides vaatab ta sulle otse silma ning sa lausa tunned, kui terav ja intensiivne on tema pilk. See näitab, et ta on kirglik armatseja ning ei karda oma tundeid välja näidata.

2. Hoiak

Mees, kes on voodis hea, oskab ka oma kehahoiakut enesekindlalt peegeldada – selg on alati sirge, pilk konkreetne, rind ees ning õlad taga. Kui tema kehahoiakust kiirgab julgust ja ürgset olemust, siis on ta ürgne ka voodis. 

3. Flirt

Temaga flirtides tajud sa, et ta ei lõõbi niisama, vaid tema lausetes on sügavamad mõtteterad, mis panevad sind mõtlema. Ta ei ole ülemäära suur flirtija, vaid pigem teeb komplimente, mis tulevad otse südamest ja tõepoolest mõjuvad. Ta on otsekohene ja teadlik flirtija, mitte paadunud seelikukütt.

Allikas: Thesun