3 põhjust, miks kallimaga kokku kolimisega ei tasu kiirustada

3 põhjust, miks kallimaga kokku kolimisega ei tasu kiirustada

Te olete teineteisesse kõrvuni armunud ja tahaksite iga hetke koos veeta ning just sel põhjusel otsustate kokku kolida. Stopp! Ükspuha kui armunud sa ka ei oleks – see pole piisav põhjus, et kiirustada temaga ühe katuse alla kolimisega. Kui sa tahad, et teie suhe jääks kestma, siis tasub asju rahulikult võtta ja teda põhjalikumalt tundma õppida enne kui otsustava sammu astud.

Te olete teineteisesse kõrvuni armunud ja tahaksite iga hetke koos veeta ning just sel põhjusel otsustate kokku kolida. Stopp! Ükspuha kui armunud sa ka ei oleks, see pole piisav põhjus, et kiirustada temaga ühe katuse alla kolimisega. Kui sa tahad, et teie suhe jääks kestma, siis tasub asju rahulikult võtta ja teda põhjalikumalt tundma õppida enne kui otsustava sammu astud.

Siin on 3 põhjust, miks tasub kallimaga kokku kolimist pigem edasi lükata, kui sellega kiirustada:

1. Eraldi elades on teil võimalus teineteist rahulikult tundma õppida. 

Kokku kolimine tähendaks muuseas ka seda, et te peaksite hakkama majapidamistöid jagama, vannituba jagama, kööki jagama jne. Selle asemel, et teineteist rahulikult tundma õppida, romantilistel kohtingutel käia, nädalavahetuseks linnast välja sõita, tuleks teil tähelepanu muudele asjadele pöörata. Nautige seda aega, mil teil puuduvad kooseluga kaasnevad kohustused ja keskenduge teineteise tundma õppimisele, kuni te olete täiesti veendunud, et tahate kokku kolida. 

2. Sul on aega temaga harjuda.

Kuni te koos ei ela, lähed sa õhtul oma koju ja sul on aega iseenda jaoks, aega, et mõelda temale ja sellele, millest te rääkisite. Sa saad teie suhet rahulikult analüüsida ja mis veel – sa saad tema järgi igatseda. See aeg on väärtuslik ja ei kesta igavesti. Vaata iseendasse ja katsu oma sisetunnet kuulata. Harjuta ennast mõttega, et teist võiks saada elukaaslased, abikaasad. Mõtle, kas see on see, mida sa tahad ja millest sa unistad.

3. Sa ei pea mitte ühegi oma rahalise väljamineku kohta temale aru andma.

Sellest hetkest, kui te kokku kolite, tuleb teil ka teineteise väljaminekutega arvestada ja nendel teemadel rääkida. Praegu võid sa oma rahaga teha, mida sa ise tahad. Paljudes suhetes tekitab raha palju probleeme, see lihtsalt on nii. Näiteks sa ostad endale uue kleidi asemel ka saapad, koti ja mantli ning pead nüüd mõnda aega raha kokku hoidma. Kui te elaksite koos, siis võib sellisest väljaminekust korralik tüli tekkida, sest ta ei mõista, miks sul oli vaja nii palju raha riietele raisata. Sina omakorda ei mõista, miks ta sellisest asjast probleemi teeb. Kokkuvõttes – kuni te koos ei ela, saad sa oma rahaga teha, mida sa ise tahad.

Armumise aeg on ilus ja seda tuleb nautida. Võtke aega, õppige teineteist tundma ja alles siis kolige kokku!

Allikas: elitedaily.com