3 TÄHEMÄRKI, KELLEL on kõrge libiido

Mitte kõigil meist ei ole kõrget libiidot, kuid see ei tähenda, et seksi naudivad vaid need, kellel on. See lihtsalt tähendab, et ühed seksivad rohkem ja teised vähem. Lisaks kõige paremini õpime ju läbi tegude? Ehk on siis hea mõte otsida endale kaaslaseks üks allpool toodud tähtkujudest ja paluda tal ennast õpetada lasta, sest just neil on kõrge libiido.

Sõnn

Sõnnile meeldib puudutada ja armatseda, seega pole mingi ime, et neil kõrge libiido on. Pole vahet, kas Sõnn on suhtes või harrastab üheöösuhet, kuid ta võib seksida tundide viisi. Sõnnid on ka väga sensuaalsed, seega tähendab seks temaga sügavaid suudlusi, sensuaalseid puudutusi ja romantilisi žeste. Sõnni oskustest räägitakse lugusid veel pikka aega.

Lõvi

Lõvid on väga flirtivad ja avatud ning just nende omaduste tõttu tunnevad teised nende vastu huvi. Lõvidele on raske vastu panna ning nad kasutavad seda teadmist ära. Lõvi kirg elu ja armastuse vastu tõstab tema libiidot veelgi. Lõvi on voodis väga oskuslik ja loominguline ning talle meeldib proovida uusi asju. Seks Lõviga on kõike muud kui igav.

Skorpion

Skorpion on ainus tähemärk, kes suudab oma agressiivsuse voodis enda kasuks pöörata. Skorpionil on kõrge libiido ja kõik tahavad sellest oma osa saada. Skorpion elab selleks, et nautida erinevaid kogemusi ning selle alla kuulub ka nii palju seksi, et ta tunneb end lõpuks rahuldatuna. Skorpioniga seks on omaette kogemus ning tema partner ei pea mitte kunagi pettuma. 

 

allikas: yourtango