4 MÄRKI, MIS näitavad, et mees ei taha sind enam

4 MÄRKI, MIS näitavad, et mees ei taha sind enam

Kas sulle tundub viimasel ajal, et mees on hakanud sinust eemale hoidma ning ta ei jaga sinuga enam oma argipäeva ega mõtteid? Ka on ta hakanud tülide käigus sulle nina peale viskama asju, mille kohta tal siiani ükskõik on olnud. Sisetunne tavaliselt ei peta ning kui tunned, et midagi on valesti, siis sagedasti see sedasi ka on. Woman’s Health tõi välja neli märki, mis paljastavad, et mehe tunded sinu vastu on muutunud ning ta ei taha sind enam. 

1. Ta ei räägi enam teie ühisest tulevikust

Varem tegite koos igasuguseid plaane ning arutasite ühise tuleviku üle. Järsku ei soovi mees aga enam tulevikust rääkida ning väldib teemat. Ehk on see sellepärast, et ta ei näe enam sinuga ühist tulevikku?

2. Ta väldib seksi

Otse loomulikult seksitakse suhte alguses tunduvalt rohkem kui hiljem, mil argielu suhtesse hiilib. Kui aga ühtäkki ei paku seks kallimale juba pikemat aega mingit huvi, on midagi väga valesti. 

3. Ta käitub ükskõikselt

Kas tunned, et kallim on sinust justkui eemaldunud ning käitub sinuga külmalt? Ta ei räägi enam oma päevategemistest ega tunne sinu käikude vastu huvi. Ehk ta lihtsalt ei hooli enam?

4. Ta kohtleb sind halvasti

Ta ütleb sulle halvasti, vihastab kergelt, on kogu aeg närviline ja eemalolev ning käsib sul tegeleda oma asjadega. Kui sa tunned, et ta ei hooli enam sinu tunnetest, siis ehk on aeg lahku minna. 

Sarnased artiklid