4 NIPPI, KUIDAS mees end meeletult igatsema panna

Alati on hea tunne, kui tead, et kallim su peale mõtleb ja sinust puudust tunneb. Selleks, et mees sind igatsema panna, piisab tegelikult mõnest väikesest ja lihtsast asjast. 

Portaal Relationship Rules pani kirja neli soovitust, kuidas naine mõne igapäevase lihtsa teoga oma suhet mehega muuta saab. Kas tahad, et kui te kallimaga parasjagu koos ei ole, siis ta igatseks sind meeletult? Siis tee nii: 

1. Ära nääguta mehe kallal

Kui sa mehe kallal muudkui näägutad ja talle närvidele käid, siis ei hakka ta kindlasti sinust puudust tundma. Kui soovid, et ta sind igatseks, siis pane ta naeratama ja paku mehele positiivseid emotsioone. 

2. Anna talle ruumi

Me kõik vajame aega ja ruumi ka omaette olemiseks. Ka su kallim ei ole erand. Seega anna talle ruumi ning ära helista talle iga tunni aja tagant küsimusega, et mis ta teeb. 

3. Ära suru ennast talle peale

Kui sa kogu aeg mehele endast pilte või sõnumeid saadad, siis tal ei tekigi sellist hetke, et ta sind igatsema hakkaks. Kui sa talle mõnda aega ei kirjuta ega helista, siis hakkab ta mõtlema, et millega sa tegeled ja tunneb su vastu huvi. 

4. Lase suhtel aeglaselt areneda

Kui sa mehele kohe kõik kätte annad ja enda kõik küljed paljastad, siis ei paku sa mehele enam huvi. Lase tal su tähelepanu nimel vaeva näha ja armastus välja teenida.