4 PÕHJUST, miks sa alati valedesse meestesse armud

4 PÕHJUST, miks sa alati valedesse meestesse armud

Alati juhtub nii, et sina armud, kuid lurjusest mees vaid murrab su südame. Põhjus võib peituda lähemal, kui sa arvatagi oskad. Sinu eelnevate suhete muster ja mõttemaailm võib panna sind alateadlikult valesti valima. Mõtle hoolikalt järele, kas põhjus, miks su suhted alati ebaõnnestuvad, võib peituda neis allpool toodud punktides.

1. Usud millesegi, mis ei ole tõsi

Vaatad oma silmarõõmu läbi roosade prillide. Sa ei taha näha temas midagi muud kui ainult positiivset. Eriti lihtne on seda viga teha, kui sa ei tunne teda veel nii hästi. Kui te elaksite koos, siis ilmneksid ka tema vead.

2. Sulle meeldib draama

Osad jäävad sõltuvusse tagaajamisest. See võib tekitada sellist sõltuvust, et ühepoolse armastuse tekitatud armuvalu on palju atraktiivsem kui ohverdused, mida peaksid suhtes tegema. Fantaasia ise muutub palju olulisemaks kui selle täideviimine. Igale suurele armastusele järgneb argipäev ja suhte tasakaalustumine. Sära kaob ja argipäev võtab võimust. Just sellist pööret ei taha tagaajaja aga kogeda. Ta tahab suurt draamat ja suuri tundeid, vältimaks igavust, mis paratamatult käib iga suhtega kaasas.

3. Lähedus hirmutab sind

Mõned väldivad armastust, et ennast kaitsta. Nad tõmbuvad tagasi, et mitte haiget saada. Tõelise armastuse vältimine ja selle otsimine sealt, kus seda pole, annab võimaluse olla armunud ilma riskideta. Valedesse inimestesse armuja rahuldab oma ühtekuuluvusvajadust ja samal ajal kaitseb oma emotsioone. Kui armud inimesesse, kes ei suuda sulle samaga vastata, annab see sulle võimaluse saada oma ellu kirge ja põnevust, kuid ilma tõeliste kohustusteta.

4. Oled minevikus kinni

Hirm armumise ees võib ulatuda minevikku. Taustal võib peituda valusaid pettumusi ja kogemusi, samuti seksuaalset või emotsionaalset ärakasutamist. 

Julge armuda sellesse õigesse

Ükskõik milline neist neljast tegurist võib panna sind ühepoolselt armuma, kuid ei ole siiski mõistlik oma aega ja elu sellise suhte peale raisata. Kui sa soovid tõesti suhet, siis eeldab see kaht inimest, kes tunnevad samaaegselt samamoodi.

Vaatamata sellele, et kardad haiget saada, tasub võtta see risk ja anda võimalus tõelisele armastusele. Ei ole paremat sellest, kui sinu kõrval on inimene, kellega saad oma elu jagada, kes pakub sulle turvatunnet, kes vastab su tunnetele ja pakub ka vastuarmastust.

allikas: Your Tango

Sarnased artiklid