4 PÕHJUST, MIKS sa ikka veel vallaline oled

4 PÕHJUST, MIKS sa ikka veel vallaline oled

Oma kallima leidmine on raskendatud, kui saadad välja valesid signaale või soovid suhet luua vale partneriga. Naiste veebileht The Frisky koostas nimekirja neljast põhjusest, mis võivad takistada sul õnne leidmist. Ära anna neil sind tagasi hoida!

Sa oled liiga valiv.

Sul mõlgub meeles pikk nimekiri omadusest, milline su tulevane partner olema peab. Vähemaga leppimine ei tule kõne allagi. Kahjuks ei saa inimesi valida samal viisil kui näiteks uut mööblit. Mõtle oma nõudmised uuesti läbi ning piira nimekiri maksimaalselt viie punkti pikkuseks. Elus tuleb jätta ruumi ka üllatustele ning arvestada sellega, et kõike ei saa ette planeerida.

Sa ei oska teha kompromisse.

Sul ei pruugi olla raskusi kaaslase leidmisega, kuid su suhted ei õnnestu. Partneri leidmine on siiski vaid üks osa võitlusest. Kooselu ei õnnestu, kui sa ei suuda aktsepteerida, et asjad ei lähe alati nii nagu sina tahad. Samuti pead õppima tegema suhte nimel ohverdusi ning võtma arvesse teise tundeid.

Sa oled meeleheitel.

Kui oled valmis tegema ükskõik mida, et saada endale suhe ning valmis seda looma ükskõik kellega, võid olla kindel, et seda on sinust ka näha. Meeleheide on kindel viis potentsiaalne partner kiiresti ja kaugele endast eemale tõrjuda. Inimene tahab tunda, et ta on sinu jaoks eriline, mitte suvaline, kes lihtsalt juhtus vaba kohta täitma.

Sa ei ole minevikust üle saanud.

Keegi ei taha konkureerida eksiga. Mõistad hukka kõik oma tulevased suhted, kui põed veel eelmise kallima poolt põhjustatud kurbust, viha või pettumust. Tee kõigepealt minevikuga rahu ja alles siis hakka uut suhet otsima.