4 VAPUSTAVAT SEKSIFAKTI, millest sul õrna aimugi polnud

Maailmarekordite püstitamine on aastakümneid olnud meeletult populaarne väljakutse ja seda kõikjal kogu maailmas. Iseenesest on võimalik rekordit püstitada ükskõik, millises valdkonnas ning loomulikult saab seda teha ka seksis!

Maailmarekordite püstitamine on aastakümneid olnud meeletult populaarne väljakutse ja seda kõikjal kogu maailmas. Iseenesest on võimalik rekordit püstitada ükskõik millises valdkonnas ning loomulikult saab seda teha ka seksis!

Kuid millised on kõige kummalisemad seksiga seonduvad maailmarekordid?

Allpool on välja toodud neli üsnagi hämmastavat maailmarekordit, mis on otseselt seotud just seksiga:

1. Maailma suurim peenis

Isik nimega Jonah Falcon omab hetkeseisuga maailma kõige pikemat peenist, mis mitteerekteerunult on 20 cm pikkune ning erutuse korral on lausa 35 cm pikk. Mehele on pakutud rolle ka mitmetes pornofilmides, ent ta on kõik pakkumised tagasi lükanud.

2. Seksiorgia

Aastal 2006 püstitati Jaapanis seksiorgia rekord, kus oli lausa 500 osalejat – 250 meest ja 250 naist.

3. Orgasmide rekord

Antud rekord on seotud kummalise haigusega, millest tulenevalt tekivad orgasmid iseenesest ning seksuaalne erutatus püsib ka siis, kui erutajat ehk füüsilist isikut läheduses ei ole. Naine nimega Zara Richardson sai ühe päeva jooksul ligi 500 orgasmi ning just seda numbrit peetakse hetkel orgasmide rekordiks.

4. Maailma suurim grupikas

Aastal 2004 püstitati Ameerikas grupiseksi rekord, kus naine nimega Lisa Sparxx oli ühe päeva jooksul vahekorras 919 mehega.

Allikas: therichest