4 VEIDRAT PÕHJUST, MIKS SA OMA eksi endiselt unes näed

Kuigi teie lahkuminekust on juba piisavalt aega möödunud, satud sa oma eksiga endiselt mõnikord kokku - seda näiteks unenägudes. Antud juhul pole isegi oluline, kas valad tema pärast endiselt krokodillipisaraid või oled juba uues suhtes, sest see, et oma eksi unes näed, ei tähenda sugugi, et teda oma ellu tagasi tahaksid. Siin on neli põhjust, miks endine partner sinu unenägudes figureerib. 

Kuigi teie lahkuminekust on juba piisavalt aega möödunud, satud sa oma eksiga endiselt mõnikord kokku – seda näiteks unenägudes. Antud juhul pole isegi oluline, kas valad tema pärast endiselt krokodillipisaraid või oled juba uues suhtes, sest see, et oma eksi unes näed, ei tähenda sugugi, et teda oma ellu tagasi tahaksid. Siin on neli põhjust, miks endine partner sinu unenägudes figureerib. 

Sul on ovulatsioon. 

Usu või mitte, aga ovulatsioon mõjutab naiste unenägusid. Paljud uuringud on tõestanud, et just sel perioodil näevad paljud naised oma praeguse kaaslase asemel hoopis teisi mehi unes. 

Sa igatsed teda. 

Seda ei peaks kohe kindlasti häbenema, sest igaühel esineb mõnikord nostalgiat. Sel juhul on unenägu peegeldus sellest, millised suhte aspektid või mehe omadused on need, millest praegu enim puudust tunned. 

Suhe ei lõppenud konkreetselt.

Suhe sai küll läbi, aga sinus on endiselt asju ning emotsioone, mis jäid välja ütlemata, tundmata. 

Praegune suhe meenutab eelmist suhet. 

Kui oled hetkel suhtes ja näed pidevalt oma eksi unes, siis võib see tähendada, et sinu praegune suhe on eelmisega väga sarnane.  

Kindlasti tuleks meeles pidada, et eksi unes nägemine ei ole märk sellest, et te kaks peaksite oma suhtele uue võimaluse andma, see ei ole märk sellest, et te ilmtingimata kokku kuulute. Lahkuminekul olid ju kindlad põhjused?

womenworking.com