5 ASJA, MIDA TEEB MEES, kui ta sind tõeliselt armastab

Armastus muudab elu kauniks ja säravaks ning hajutab kõik argised mured ja probleemid, ent tänapäeval põhinevad paljud suhted pigem harjumusel, kui tõelisel armastusel. Tõelisel armastusel ja lihtsalt lugupidamisel teise inimese vastu on suur erinevus ning mehe tõelisi tundeid saab välja lugeda tema käitumisest.

Armastus muudab elu kauniks ja säravaks ning hajutab kõik argised mured ja probleemid, ent tänapäeval põhinevad paljud suhted pigem harjumusel kui tõelisel armastusel. Tõelisel armastusel ja lihtsalt lugupidamisel teise inimese vastu on suur erinevus ning mehe tõelisi tundeid saab välja lugeda tema käitumisest.

Allpool on välja toodud viis asja, mida mees teeb ainult siis, kui ta sind tõeliselt armastab:

1. Ta on uhke sinu saavutuste üle

Ta tunneb siirast rõõmu, kui sa oled midagi enda jaoks olulist saavutanud. Mitte ühtegi sinu hobi ega huviala ei pea ta mõttetuks – see, mis sinu jaoks on oluline, on ka tema jaoks oluline.

2. Ta hindab sind sellisena, nagu sa oled

Ta ei ürita sind muuta, ta ei sunni ega mõjuta sind, vaid kuulab sind ning aitab sul jõuda sinu eesmärkideni. Tema jaoks on oluline, et sa saaksid elus teha seda, mis sind õnnelikuks teeb.

3. Sa oled tema jaoks alati oluline

Kõik otsused, mis ta oma elus vastu võtma peab ja mis mingil määral ka sind mõjutavad, arutab ta sinuga läbi. Ta tahab, et sa kuuluksid tema ellu igal võimalikul moel.

4. Vaba aeg koos sinuga

Ta eelistab oma vaba aja alati koos sinuga veeta ning on nõus tegema isegi asju, mis temale suurt rõõmu ei paku, kuid ta teeb neid siiski, sest teab, et sinule pakuvad need asjad rõõmu. Ta tunneb rõõmu sellest, kui sina oled õnnelik.

5. Ta julgustab sind

Ta ei tee sind mitte kunagi maha, vaid julgustab kõiki sinu ideid, millest sa salamisi unistad. Sa tead, et võid talle kõigest rääkida ja ta toetab sind alati.

Allikas: sheknows