5 ASJA, MIS PANEVAD MEHE kohe naist ihaldama

5 ASJA, MIS PANEVAD MEHE kohe naist ihaldama

Mõned naised saavad meestelt tähelepanu igal sammul ning tõepoolest tundub justkui neil oleks kuidagi teistmoodi aura, mis mehi nagu kärbseid ligi tõmbab. Tegelikult on kõik kinni naise suhtumises ja selles, kuidas ta iseendaga läbi saab – see peegeldub välja tema käitumisest ja muudabki ta meeste silmis ihaldusväärseks.

Mõned naised saavad meestelt tähelepanu igal sammul ning tõepoolest tundub, justkui neil oleks kuidagi teistmoodi aura, mis mehi nagu kärbseid ligi tõmbab. Tegelikult on kõik kinni naise suhtumises ja selles, kuidas ta iseendaga läbi saab – see peegeldub tema käitumisest ja muudabki ta meeste silmis ihaldusväärseks.

Kuid siiski, mis on need omadused, mis meestele meeldivad ja nende tähelepanu positiivses võtmes võidavad?

Allpool on välja toodud viis asja, mis panevad mehe naist ihaldama:

1. Naine, kes julgeb ise algust teha

Alati ei pea ootama, et mees esimese sammu astuks. Ka naine võib seda teha! See on märk enesekindlusest ja sellest, et sa oled iseendaga rahul ja hindad ennast.

2. Naine, kes ei häbene olla selline, nagu ta on

Naisi, kes teesklevad, on kõik kohad täis. Ole erinev – ole see naine, kes ei häbene olla selline, nagu ta loomulikult on! 

3. Naine, kes ei karda flirtida

Flirt toob suhtesse vaheldust ja pakub naudingut. Flirdi abil on võimalik muuta suhe kirglikumaks ja põnevamaks – see on huvitav sõnademäng, mida tasub osata.

4. Naine, kes vahel ise maksab

Miks mitte vahel teha erand ise mehe eest midagi kinni maksta! See ei pea olema kallis õhtusöök ega midagi sellist, mis sulle üle jõu käib. Lihtsalt ära oota, et mees alati kõik ise peaks kinni maksma ja võta vahel ka ise rahakott välja. 

5. Naine, kes julgeb oma arvamuse välja öelda

Naine, kes oma arvamust ei oma ja alati mehega nõustub, on igav ja sisutu. Igal naisel on oma arvamus olemas ja see tuleks ka välja öelda. Selleks et vestlus saaks areneda ja et teil oleks huvitav omavahel rääkida, on vaja suhtlust ja vahel ka vaidlemist. 

Allikas: Seventeen