5 märki, et ta ei peta Sind kunagi

5 märki, et ta ei peta Sind kunagi

On olemas 5 märki, kuidas teha kindlaks, et Su kaaslasel pole mõttes Sind petta ja et ta on usaldusväärne ning emotsionaalselt lojaalne, kirjutab Cleo. Kui vaid Sandra Bullock oleks seda eelnevalt teadnud…

On olemas 5 märki, kuidas teha kindlaks, et Su kaaslasel pole mõttes Sind petta ja et ta on usaldusväärne ning emotsionaalselt lojaalne, kirjutab Cleo. Kui vaid Sandra Bullock oleks seda eelnevalt teadnud…

1. Ta peab oma lubadustest kinni

Kui Su partner on aus ja austav ühes teie suhte valdkonnas, võib ohutult öelda, et ta on seda ka kõigis ülejäänud valdkondades. Oma lubadustest ja kohustustest kinni pidamine on hea näitaja teie suhte tugevusest. On suur austamise näitamine, et mees ei tühista teie kohtumisi ja ei hüppa alt, kui olete midagi kokku leppinud. Viimasel hetkel kohtumise tühistamine ja alt ära hüppamine paneb muretsema kaaslase pühendumise üle Sulle ja teie suhtele.

2. Ta tutvustab Sind oma sõpradele

Ebamugava suhte stsenaarium: Olete koos olnud mõned kuud, kuid mees toob siiani vabandusi, miks ta Sind oma sõpradele ei tutvusta.

Kuigi on võimalik, et Sa oled tema arvates niivõrd lahe, et ta kardab, et sõbrad võivad Sinu arvamust temast muuta, võib ta ka muretseda, et ta sõbrad paljastavad, millega ta Sinu selja taga oma aega sisustab. Kaaslase sõpradega kohtumine on märgiks, et tal on teie suhtega tõsi taga ning ta ei karda, et ükskõik, mida sõbrad ka räägiksid, see Sinu arvamust temast muudaks.

3. Oma eelmistes suhetes ei petnud ta kunagi

Ideaalis arvavad monogaamses suhtes mõlemad osapooled, et petmine on lubamatu. Loodetavasti, kui ta kunagi tunneb kiusatust, siis on mees niivõrd aus, et tunnistab, et ta tahab lahku minna või kohtuda ka  teiste inimestega. Seega, kui Su partner mainib, et ta pole kunagi oma naist petnud ja truu olemine pole tema jaoks raske ning ta tundub olevat siiras, siis ilmselt pole antud mees mängur.
Kuigi ta võib ka valetada. Kui mees tunnistab, et tema eelmised suhted on lõppenud tema petmise tõttu, siis ole ettevaatlik, sest on võimalik, et kui ta peaks Sind kunagi petma, toob ta vabanduseks: “Aga ma ju hoiatasin Sind!”

4. Ta on Sulle emotsionaalselt lojaalne

Lojaalne olemine ei tähenda ainult seda, et mees suudab oma peenist püksis hoida. See tähendab, et ta toetab sind kõikvõimalikul viisil. Me oleme kõik olnud olukorras, kus oleme tundnud, et see inimene on meile tõepoolest ustav. On erinevaid võimalusi näidata oma kaaslasele, et Sa oled truu talle ka emotsionaalses mõttes, mitte ainult seksuaalselt.

5. Sinu instinkt ütleb, et ta on usaldusväärne

Tuleb välja, et instinkt on maagiline ebaaususe tuvastamise süsteem – tegelikult on see aga alateadvus, mis korjab välja näitajaid reaalsest elust. Inimesed kutsuvad seda tihtipeale ka kõhutundeks.
Seega, kui Su kõhutunne ütleb, et saad oma kaaslast usaldada, aga Sa ei saa päris täpselt aru, miks sedasi tunned, siis tõenäoliselt on see seetõttu, et oled alateadlikult pannud tähele kõike, mida Su mees on teinud tõestamaks, et ta on usaldusväärne ja Sulle pühendunud.

 

Anneli Allikas