5 nippi, kuidas mehele läheneda

5 nippi, kuidas mehele läheneda

Juhuslikult kohatud võõrale mehele lähenedes on suur oht end lolliks teha ja veidriku mulje jätta. Keeruliseks võib olukord kujuneda ka siis, kui tegu ammuse sõbraga. Kuidas seda siis õigesti teha?

Juhuslikult kohatud võõrale mehele lähenedes on suur oht end lolliks teha ja veidriku mulje jätta. Kuidas seda siis õigesti teha?

Silmside tänaval
Püüa mehega silmside saavutada. Kui see õnnestub, siis naerata ja tee talle mõni armas kompliment. Ära pelga seda ka otse tänaval öelda: sul pole ju nagunii midagi kaotada! Enamasti meeldivad meestele julged naised.

Kontakt töökohal või spordiklubis
Kuna pead seda meest paratamatult ka hiljem nägema, siis ära alusta kohe väga tugeva flirdiga. Püüa saavutada sõbralik kontakt, et juhul, kui ta sinuga ühel lainel pole, edaspidi olukord ebamugavaks ei kisuks. Kui jutule olete saanud, puuduta teda juhuslikult, paku oma abi. Jälgi, kas ta näitab üles huvi.

Kohtingu järel
Kui olete kohtingule jõudnud ja ta sinuga ise seejärel ühendust võtab, on asi kindel. Kui ta seda aga ei tee, ära häbene ise ühendust võtta. Küsi, mis plaanid tal järgmiseks nädalaks on. Kui uut kohtingukutset ei tule, jäta ta mõneks nädalaks rahule ja kutsu siis ise välja. Ära mängi end liiga kergelt kätte, aga ära hoia täiesti eemale. Kui ta ka konkreetse kohtingukutse ära ütleb, siis pole ta lihtsalt huvitatud.

Suhtlemine internetis
Kohtingulehel ei tasu samuti liiga pealetükkivaks minna. Leia mingi hea üldine jututeema, millega suhtlemist alustada. Nii saad aegamisi teada, missuguse mehega on tegu. 

Kuidas sõprusest suhe kujundada
Siin ei tasu pikalt keerutada. Kuna te olete juba sõbrad, siis olete teineteise suhtes nagunii avatud ja ausad. Otsi võimalus rahulikuks ja privaatseks vestluseks, mõtle läbi, kuidas oma tunnetest rääkida ja anna talle aega kuulduga kohaneda enne, kui järeldusi tegema hakkad. 

Allikas: Glamour.com

Sarnased artiklid