Reklaam sulgub sekundi pärast

5 PÕHJUST, MIKS PEAKS seksi ajaks villased sokid jalga jätma

Villased sokid on üks inimkonna parimaid väljamõeldisi. Nende jalgatõmbamine ei tähenda mitte ainult soojust, vaid ka ühinemist sajanditepikkuse põlvkonna ahelaga. Kuid harva mõtleme sellele, et villased sokid võivad parandada ka meie seksuaalelu - lausa sedavõrd, et võime rääkida tavalisest ja villaste sokkidega seksist. Siin on viis põhjust, miks peaksid kasvõi korra proovima villastes sokkides seksimist.

Orgasm tuleb kergemini

Hollandi teadlased leidsid, et sokkide jalashoidmine seksi ajal suurendab orgasmi tõenäosust. Kui katsealused (13 heteropaari) seksis ilma sokkideta, siis pooled neist teatasid, et said orgasmi. Pärast sokkide jalgapanemist muutus olukord drastiliselt: lausa 80 protsenti teatas, et jõudis tippu. Teadlased jõudsid järeldusele, et sokid lisavad soojus- ja mugavustunnet ning rahustavad kehas viha ja stressi.

Sokid räägivad sellest, et võime olla meie ise

Praegusel talvisel ajal on koduriietus pigem soe ja mugav: soojad dressipüksid, kampsun ja villased sokid. Villastes sokkides seksimine annab mugavale, turvalisele ja kodusele riietusele rohkem seksikust ja külgetõmmet. 

Saab asuda koheselt asja kallale

Tead ju küll seda hetke, kus kõik riided on juba seljast kistud ja alles on vaid sokid? Siis tuleb kummarduda ja tüütud sokid jalast võtta. Aga mitte enam! Villastes sokkides seksimist võib võrrelda ju ka kontsakingades seksimisega. 

Kaitsevad külmetamise eest

Pärast seksi, kui südamelöögid tasanduvad ning kaob vahetu nahakontakt, hakkab talvisel ajal külm. Juba meie esivanemad teadsid, et kui jalgadel on külm, siis külmetab kogu keha, olgu meil ükskõik kui palju riideid seljas. Hoia siis sokid jalas ning väldid külmetamist.

Sokid peidavad koledaid kandu

Kes meist jaksab talvel jalgade eest korrapäraselt hoolitseda? Kui jätad sokid jalga, siis ei näe kallim su hoolitsemata kandasid. Lisaks saab villaste sokkidega kallima jalga kõditada. 

 

allikas: Me Naiset