5 põhjust, miks tõelised mehed ei peta

5 põhjust, miks tõelised mehed ei peta

Mida arvata väitest, et tõelised mehed oma naist ei peta? Ajakirjanik, ettevõtja ja filosoof Paul Hudson kirjutas hiljuti arvamusloo just sel samal teemal – põhjus, miks Paul sellest rääkida tahtis, on lihtne – pruut jättis ta maha, kartes, et Paul hakkab teda varem või hiljem petma. Paul tõi oma artiklis välja rea põhjuseid, miks tõeline mees oma naist ei peta – truudusetud on tema sõnul vaid rumalad ja nõrgad mehed. Siin on viis põhjust, miks tõeline mees jääb oma naisele truuks! 

Mida arvata väitest, et tõelised mehed oma naist ei peta? Ajakirjanik, ettevõtja ja filosoof Paul Hudson kirjutas hiljuti arvamusloo just sel samal teemal – põhjus, miks Paul sellest rääkida tahtis, on lihtne – pruut jättis ta maha, kartes, et Paul hakkab teda varem või hiljem petma. Paul tõi oma artiklis välja rea põhjuseid, miks tõeline mees oma naist ei peta – truudusetud on tema sõnul vaid rumalad ja nõrgad mehed.

Siin on viis põhjust, miks tõeline mees jääb oma naisele truuks! 

1. Tõelisel mehel on piisavalt tahtejõudu, et oma püksilukk kinni hoida!

Pauli kommentaar: “Ilusaid naisi on kogu maailm täis ja muidugi tahaksid mehed nende kõigiga seksida! Ent kui mees on tugev ja ta teab, mida ta tahab, siis ta ei tee seda. Mehed suudavad oma emotsioone kontrollida küll, teine asi on, kas nad seda tahavad. Kui ta on endast lugupidav mees, kes austab ka vastassugupoolt, siis ta suudab oma püksiluku kinni hoida ning oma naisele truu olla!”

2. Tõeline mees ei kutsu kohtama naist ainult sellepärast, et temaga seksida. Tõeline mees kutsub kohtama ainult selle naise, kelles ta näeb potentsiaalset elukaaslast.

Pauli kommentaar: “Tõeline mees kutsub naise välja, kui ta tunneb, et ta võiks sellest naisest tõepoolest huvitatud olla. Tema eesmärgiks ei ole naist esimesel võimalusel voodisse tõmmata – see pärusmaa jääb nõrkadele meestele.”

3. Tõeline mees ei maga naistega sel eesmärgil, et ta saaks oma sõprade eest uhkustada, kui palju naisi ta voodisse on meelitanud.

Pauli kommentaar: “Tõeline mees teab, kes ta on. Ta ei pea iseendale tõestama, et ta suudab kõik naised ära rääkida, ta austab naisi ning ei võta neid kui seksobjekte.”

4. Tõelise mehe väärtushinnangud on paigas – suvalise naisega magamine ei tähenda, et päev on korda läinud. See pole asi, millega eputada.

Pauli kommentaar: “Tõeline mees teab, kui oluline on hoida oma lähedasi. Ta teab, mida ta elult tahab ja näeb selle nimel vaeva, ta ei raiska oma aega petmisele ega vassimisele. Ta hindab oma elus kvaliteeti ning tahab oma perekonnale parimat. Võõra naisega voodisse hüppamine jätab ta külmaks.”

5. Tõeline mees ei peta oma naist, kui ta tunneb, et armastus on otsas. Ta lõpetab suhte!

Pauli kommentaar: “Tõeline mees ei hakka oma naist petma, kui ta tunneb, et nende suhe on läbi. Ta ütleb oma naisele ausalt välja, mida ta tunneb ning lõpetab selle suhte väärikalt.”

 

Buduaar.ee

Allikas: elitedaily.com