5 TEGELIKKU PÕHJUST, miks mehed anaalseksi ihaldavad

12 kommentaari
5 TEGELIKKU PÕHJUST, miks mehed anaalseksi ihaldavad

Oled sa kunagi mõelnud, miks mehed nii väga anaalseksi vastu huvi tunnevad? Miks neile ei klassikalisest vahekorrast väheks jääb? Kuidas kaks viimast mehe jaoks erineda võiksid? Siin on viis tegelikku põhjust, miks mehed naiste tagumisele uksele koputavad. 

Oled sa kunagi mõelnud, miks mehed nii väga anaalseksi vastu huvi tunnevad? Miks neile klassikalisest vahekorrast väheks jääb? Kuidas kaks viimast mehe jaoks erineda võiksid? Siin on viis tegelikku põhjust, miks mehed naiste tagumisele uksele koputavad. 

1. See erineb vaginaalsest vahekorrast

Mida sa teeksid, kui avastaksid, et sinu partneril on veel üks peenis, mida pole varem seksis kasutatud? Kui sa teaksid, et see annaks sulle hoopis teistsuguse kogemuse kui muidu? Kas sa ei tahaks seda proovida? 

2. See on eriline 

Anaalseks pole miski, mida igapäevaselt harrastatakse. See annab anaalseksile mehe jaoks väga erilise tähenduse. See on tema jaoks omaette saavutus, mida ta tagantjärele veel pikalt meenutab. 

3. See on tabu 

Anaalseks pole tegelikult midagi ekstreemset. Kumbki teist ei haara nahast piitsa ning ei hakka seda partneri peal kasutama. Ometigi käib anaalseksiga kaasas väike ulakas noot – see on paljude arvates siiski tabu ja keelatud vili on ju alati magus! 

4. Ta tunneb end kui väljavalitu 

Pole tähtis, paljude meestega naine maganud on, anaalseks on miski, mis tavaliselt siiski menüüst välja jääb. Meeste jaoks on tavaline seks justkui klubis käimine, anaalvahekord nagu pääs VIP-alasse. 

5. Staatuse sümbol 

Paljud mehed ei arva anaalseksist tegelikult suurt midagi, kuid soovivad seda siiski proovida – lihtsalt selleks, et vajadusel öelda, et neil on see kogemus olemas.

cosmopolitan.co.uk