5 ULAKAT KINGIIDEED “50 halli varjundit” stiilis

5 ULAKAT KINGIIDEED “50 halli varjundit” stiilis

Valentinipäev on paarikeste jaoks üks tähtsamaid päevi. Paraku on see samas ka üks kõige stressirohkem tähtpäev – kas ja mida oma kallimale kinkida?

Valentinipäev on paarikeste jaoks üks tähtsamaid päevi. Paraku on see samas ka üks kõige stressirohkem tähtpäev – kas ja mida oma kallimale kinkida? Kõige halvem stsenaarium on valentinipäeva lihtsalt ignoreerida ja seeläbi näidata oma kallimale, et armastuse tähistamise päeval polegi ta su tähelepanu vääriline. Nii et kui ka sina oled üks neist, kes tavaliselt kingituse valimisega hätta jääb, siis siin on sulle väike kingispikker. Tegelikult on see spikker keskmisest kavalamatele naistele, kes kingitusest ka ise rõõmu tunda soovivad.

Mis oleks valentinipäeva puhul veel paremaks kingituseks, kui oma kallimat vürtsikama voodieluga üllatada? Siinkohal on toomegi välja mõned põnevad kingiideed, mis elu magamistoa seinte vahel suisa särisevaks muudavad. 

Maasikamaitseline rinnanibukreem 

Maasikamaitseline kreem suurendab rindade tundlikkust ja tekitab mõnusat kihelust. Sellisest naudingust ei tohiks küll ükski naine vabatahtlikult keelduda!

KissMe seksikas korsett “Lace Flower”

Ülimalt atraktiivne lipsudega kaunistatud korsett muudab Sind võrgutavaks graatsiaks ja pakub mehele omajagu silmailu.

Fantaasia komplekt

Avastage teineteise ulakas pool selle Fantaasia komplekti abil. See stardikomplekt sobib algajatele, andes võimaluse mugavalt sadomaso mängudega tutvuda. 

Massaaživõi Blushing Berry 

Eruta oma meeli marjalõhnalise Dona massaaživõiga. Jätab kehale meeldiva ja vastupandamatu lõhna.

Mood Pleaser masturbaator 

Hea kingitus mehele soolosessiooniks. Mood Pleaser masturbaator on pehme ja veniv, valmistatud kehasõbralikust antibakteriaalsest termoplastilisest elastomeerist. Kindlasti on seda põnev ka mehega koos katsetada!

Eespool mainitud tooted ja lisaks veel palju tõeliselt vingeid ideid valentinipäeva kingituste osas leiad SIIT.

Buduaar.ee