6 ASJA, MIDA KALLIMALE iga päev ütlema peaks

6 ASJA, MIDA KALLIMALE iga päev ütlema peaks

Nii kurvalt kui see ka ei kõla, ei või sa kunagi ette teada, kui kaua sa oma kallimaga koos oled. Sellepärast peaksid neid allpool toodud lauseid oma partnerile iga päev ütlema. Niimoodi käitudes ei teki sul kahetsust, kui peaksid ühel päeval kallimast lahku minema.

1. Ma tahaksin tegelikult…

Oma vajaduste ja soovide väljendamine ei ole isekas ega pealetükkiv. Omavahel mitterääkimine aga hävitab suhte. Suure töenäosusega hindab partner seda, kui räägid ausalt sellest, mis sind õnnelikuks teeb.

2. Ma valin sind

Suhe on valik, mida sa iga päev teed. Pole midagi paremat kui see, et valite hoolimata probleemidest ja tüütutest argipäeva asjadest ikka üksteist. Ütle siis kallimale, et tema kohalolek ja armastus muudavad sind õnnelikuks.

3. Ma armastan sind

Tõenäoliselt armastad oma kallimat põhjusega. Tema vaimukus, huumorimeel, välimus või mingi muu omadus on sulle alguses muljet avaldanud. Pea siis meeles oma partnerile kinnitada, kui kallis ta sulle on.

4. Ma hindan sind

Pikemasse suhtesse tekib rutiin ja oma rütm. Näiteks valmistad sina suupisteid, samal ajal kui tema teile õhtuks filmi otsib. Need igapäevased rollid muudavad teie suhte unikaalseks. Kui peaksite lahku minema, jääksid just neid pisiasju taga igatsema. Pea siis meeles talle öelda, kui väga sa teda hindad.

5. See tegi mulle haiget, ära rohkem nii tee

Elu on liiga lühike, et viha pidada. Ütle siis oma partnerile, kui ta on sulle kuidagi haiget teinud. Niimoodi lepite ära enne, kui tüli liiga suureks paisub.

6. Sa meeldid mulle

“Ma armastan sind” lausest võib aja jooksul saada liiga tavaline väljaütlemine, mida öeldakse, ilma selle tähenduse üle mõtlemata. Kui ütled oma kallimale, et ta meeldib sulle, näitad, et sa tõepoolest ihaldad ja austad teda. 

 

allikas: MSN Lifestyle

Sarnased artiklid