6 MÄRKI, ET TEIE SUHE on kõrgemal tasandil

6 MÄRKI, ET TEIE SUHE on kõrgemal tasandil

Tugevas suhtes on austus ja lugupidamine ning sajaprotsendiline usaldus väga tähtsal positsioonil – selleks, et kahe inimese vaheline side saaks kasvada ja areneda, vajab see kaljukindlat vundamenti, et kõik ühel hetkel kokku ei kukuks. Tõeline armastus ei kahvatu ka siis, kui on rasked ajad ning seda ei murra ükski haigus ega tõbi.

Tugevas suhtes on austus ja lugupidamine ning sajaprotsendiline usaldus väga tähtsal positsioonil – selleks et kahe inimese vaheline side saaks kasvada ja areneda, vajab see kaljukindlat vundamenti, et kõik ühel hetkel kokku ei kukuks. Tõeline armastus ei kahvatu ka siis, kui on rasked ajad ning seda ei murra ükski haigus ega tõbi.

Kuidas aga saada teada, kui tugev on teie suhe? Kas te läbiksite koos ka raskemad ajad ning tuleksite välja veelgi tugevama liiduna?

Allpool on välja toodud kuus märki, mis näitavad, et teie suhe on kõrgemal tasandil:

1. Te olete teineteist näinud nii heas kui halvas ja see ei ole seksuaalset tõmmet hävitanud. Gripp, nohu, kõhuviirus – isegi mitu päeva pesemata olek ei muuda teda sinu silmis inetuks ja see kehtib ka vastupidi. Te olete teineteist näinud ka kõige nõrgemas olekus ja see on suhet vaid tugevamaks muutnud.

2. Sa ei oota temalt enam lilli, vaid oled õnnelik ka siis, kui ta toob sulle vahel üllatusena mõnda sinu lemmikrooga või teeb sulle mõne muu erilise üllatuse, mis tuleb südamest. Ta teab sind ja sina tead teda – te teate, kuidas teineteisel tuju heaks teha ja mida kinkida ning te tõepoolest tahate teineteist üllatada ja ei unusta teineteise soove, sest need on teie jaoks olulised.

3. Te ei pea hommikul ärgates tundma piinlikkust pesemata hammaste tõttu, sest olete juba harjunud sellega, milline teie hingeõhk hommikul on. See ei häiri ei sind ega teda.

4. Teie suhtes on kasutusel sõna “meie”! Kui kodus on vaja midagi teha, siis te saate sellega koos hakkama ja kui sinu või tema tuttavad korraldavad mõnda üritust, siis teid võetakse alati paarina ja uuritakse, kuidas teil aega on ja kas teie olete huvitatud. Te olete loomulikult ka iseseisvad individuaalid, ent teie kooslus on nii tugev ja ühtne, et seda võetakse sageli kui ühte.

5. Te eelistate tihtipeale suurele seltskonnale hoopis kahekesi niisama kodus olemist. Teil on koos nii hea olla, et teil ei teki vajadust leida kõrvalt mingi tegevus, et oleks huvitav. Kui te olete kahekesi koos, siis teil ongi huvitav, sest te olete ühel lainel ja võite rääkida absoluutselt kõigest.

6. Teil on mõlemal soov teise osapoole silmis hea välja näha ja te korraldate siiamaani ka kohtinguõhtuid. Isegi kui te olete mitu aastat või rohkemgi veel koos elanud, hoiate tähtsal kohal õhtuid, mil te lähete romantilisele kohtingule – just sellised pisikesed asjad tugevdavad suhet.

Allikas: sheknows.com